gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Kıskanmanın rengi?

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Herkesde ayrıdır kıskanmanın rengi... kimine göre siyah kimine göre pembe ..kimi sewiyorum kıskanıyorum derken kırmızı benim rengim der.. kimisi ise abartır toz değse kıskanır siyah der resmen benim rengim...Kimi cocugunu kimi eşini kimi köpeğini...herkes bişeyini illa kıskanır.. kıskanmak nedir?
    ya çok aşıktır...
    ya çok fesattır..
    ya çok paylaşımcı deildir..
    ya da artislik
    yapıyodur
    :):D bence bu ya artistlik yapıodur:D hahaha

sizlerin Rengi nedir neden kıskanırsınız?

2. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok kıskanç bi insan değilimdir kıskansam da belli etmem o yüzden pembe sanırsam:)

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Oyy sen toz pembesin ozaman Balım... :)

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bence kırmızıdır.....!!!

Kıskanmanın rengi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asaletin rengi

Asaletin rengi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Saç Rengi....

Saç Rengi....

küllü sarı saç renkleri küllü kumral saç renkleri kumral rengi gümüş rengi 9 numara boyası Saclarımın uclarını bu renge boyamak istiyorum ama rengin tam olarak adını bilmiyorum kızlar daha önce boya alırken görmüstüm fakat dediğim gibi numarasını ve Tam olarak Rengin adını hatırlamıyorum bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirimmm Sarı ama ne tür sarı olduğunu anlamış değilim :hıms:
  3. Saç Rengi

Saç Rengi

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Saçlarım koyu kumraldı. Koleston 12/0 çok açık doğal sarıyla boyadım. Güzel tatlı bir renk oldu. Tabi turunculukta oldu biraz haliyle. Şimdi düzeltip eski halime dönmek istiyorum dün koyu kumral boya aldım palette 6/0. Sizce tutar mı turunculuk filan gider mi boyamalı mıyım ?

Sayfayı Paylaş