gebe
  1. Ezgi Engin

Ezgi Engin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    3

kist için soğan suyu kuru deneyip faydasını gorenler buraya goz atabılırlermı ?

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında Ezgi Engin tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar,adetime 2 gün kaldı.. Bu ay kistim var diye adetimden sonra 15 gun sogan suyu ıctım.sogan suyu gercekten kıstı ortadan kaldırıyormu deneyıp yararını goren varsa yazabılırmı ? benım kıstım basit ve dr un tabırı ıle ıcı su dolu su kıstcıklerı zararı olmayan kendılıgınden yok olabılenlerden. bu arada bende pko var bu sebeple kıst varken adet goremedıgım zamanlarda sorun yasadıgım ıcın sogan suyunu denemek ıstedım.kıstt olmadıgı zamanlarda adettlerım duzenlıdır ama klomen kullandıgımdan berı bu kıstt sorununu yasıorum bılgınız varsa yazarmısınız rıca etsem.

2. hakeme

hakeme Forum Okuru

Bende de 5 cm cikokata kisti var yaklasik 10 gndr sogan suyu kullaniyorum iyi gelcekmi kistim yok olacakmi die merakla bekliyorum Allahim hepimize sifa versin faydasini goren varsa yazarlarsa sevinirim...

3. Ezgi Engin

Ezgi Engin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    3
    sogan kuru işe yarıyormuş . bır ay kullandım ve snunda kıstım gıtmıstı. ben öyle sabah aksam da kullanmadım sadece aksamları kullandım.rahmımın temız gorundugunu kıstinde gıttıgını söyledı dr.bence denemkte fayda varmıs.

4. EşiNe AşiK

EşiNe AşiK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bende kullandim 15 gun ramazanda sadece aksam 10 da iciyordum sahurda 1 ekmek tostu yiyen ben onu icince yarimi bile bitiremedigimi ertesi gun ac ac oruc tuttugumu anladigim an biraktim suanda hem miyomum var hem kistim var yengeme orayla ilgili rahatsizligimi saydigimda ne hor kullanmissin dedi sok oldum ne alaka ya :)))))

kist için soğan suyu kuru deneyip faydasını gorenler buraya goz atabılırlermı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pko,rahim içi kistlere soğan kürü !!!

Pko,rahim içi kistlere soğan kürü !!!

rahim içi kistler rahim incelmesi tedavisi içi kistleri kist içinde kist Kuru Soğan Değerli okuyucu, kuru soğan üzerine olan ilk çalışmalarıma seksenli yılların ortalarında başlamıştım. Aynı zamanda sarımsak ve pırasayı da inceliyordum. Çünkü, üçü de aynı familyadandır.Topraktan henüz çıkmaya başlamış, bu üç bitkinin taze filizlerini kopartıp tadına baktığınızda damak tatları birbirinin...
  2. Saçı parlatmak için soğan suyu

Saçı parlatmak için soğan suyu

soğan suyu saç saçı parlatmak için saçları parlatmak için saç Canlı ve parlak sahip olmak isteyen tüm hanımlara soğan suyunu öneriyorum yanlış duymadınız soğanın suyu saçları parlatıyor:) İsviçreli bitki bilimcinin yapmış olduğu açıklamalara göre haberin devamı şu şekilde: İsviçreli ünlü bitkibilimci Alfred Vogel, saçların daha parlak görünmesi için soğan suyuyla yıkamayı öneriyor. Parlak...
  3. soğan suyu kürü ve faydaları

soğan suyu kürü ve faydaları

kaynatılmış soğan suyunun faydaları soğan suyu kürü, soğan suyu kürü nasıl yapılır, soğan suyu kürü nasıl uygulanır, soğan kürünün faydaları, soğan kürünün yapılışı, soğan kürünün yararları, soğan kürünün hazırlanışı, soğan kürünün kullanımı, soğan kürü nasıl kullanılır, ne zaman uygulanmalı, kimler kullanamaz Vajinal akıntı için soğan suyu kürü aynı zamanda erken menopoz, çikolata...
  4. Soğanların filizlenmesi nasıl önlenir?

Soğanların filizlenmesi nasıl önlenir?

Yemeklerde ve salatalarda soğan sıklıkla kullanılır. Yemeklere lezzet vermesinin yanında soğan sağlık açısından da önemlidir. Soğan bol miktarda kullanıldığından dolayı genellikle bol miktarda alınır ve evde saklanır. Ancak uygun olmayan koşullarda saklanması durumunda soğanlarda filizlenme meydana gelir. Soğan filizlendiğinde hem besin değerini hem de lezzetini kaybeder. Genellikle ısı ve...
  5. Soğan suyu içerek şifa bulun

Soğan suyu içerek şifa bulun

Yemeklerin ve salataların vazgeçilmez bir lezzeti olan soğan, ne yazık ki kosu yüzünden bazıları tarafından çekinilerek yeniliyor yada yememek tercih ediliyor. Ben şahsen soğanı çok severim ve hemen hemen her yemeğin yanın da keyifle yerim. Tam bir şifa kaynağı olan soğanın faydaları hakkın da bilgi edinince yediğim için de ayrıca kendime teşekkür ettim :D:D Gülü seven dikenine katlanırmış...

Sayfayı Paylaş