gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kitabın vazgeçilmezi!

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kitabın vazgeçilmezi! Guınness Rekorlar Kitabı'a, 90 farklı rekorla adını yazdıran Ashrita Furman'ın ilginç denemelerinden biri de, Çin Seddi'nde gerçekleşti. Bin 600 metrelik mesafeyi tam 5 kez yaylı ayaklıkları ile koşarak rekor kıran Furman, hedefinin 100 defa rekor kırmak olduğunu söylüyor. Amerika'da yaşayan 50 yaşındaki Çinli Furman, geçimini de kırdığı bu rekorlardan sonra aldığı ücretlerle sağlıyor.

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

vay anasını be neler yapıyolar.

Kitabın vazgeçilmezi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kitap

kitap

Kitap Güç ve kuvvete, kendisiyle iyi anlaşılan dost ve arkadaşa, üzüntü ve kederden kurtulmaya, kalbi ve bedeni hastalıklardan kurtulmaya, aydınlık kafaya, bilgi ve hikmete; Sayfaları açık kitap yaygın habere, kapalı kitap gizli habere, Kimin elinde görülürse görülsün, kitap sevinçli habere ve güzel gelişmelere, Elinde dürülü bir kitap görülmesi vefat etmeye, Sağ elde yahut sağ tarafta...
  2. Dekorasyonun vazgeçilmezi

Dekorasyonun vazgeçilmezi

Dekorasyonun vazgeçilmezi Ev dekorasyonunun vazgeçilmez tamamlayıcıları olan aksesuarlar, her zaman gözde unsurlar olarak önemlerini koruyor. Önemli olan, onları belli bir amaca yönelik olarak doğru ve işlevsel kullanmak. Bunun yanı sıra evde var olan ve artık kullanmadığınız çeşitli objeleri, tarzlarını değiştirerek, boyayarak ve farklı amaçlara yönelik olarak kullanabilir, böylece yeni ve...
  3. Vazgeçilmezimsin...

Vazgeçilmezimsin...

İnsanın içine işleyen bir ayaza ev sahipliği yapan kış sabahında, seni düşündüğümde içime yayılan sıcaklığın, dışarıdaki iki metre karı bile eritebileceğini düşünüyorsam... Uykudan yüzümde mutlu bir gülümseme ile kalkıp benimle birlikte uyanan güne senin adını veriyorsam... Evimin bütün duvarlarında senin yüzünü görüp, bana baktığını hissediyorsam... Ve bu beni her gün hep aynı şekilde...
  4. vazgeçilmezim...

vazgeçilmezim...

Nerden geldin Nasıl oldu bilmiyorum..? VaZGeÇiLMeZiM.. aslında hep vardın.. yıllar sonra gelip yarim oldun.. aklımdan bile geçiremedğim SeVDaMDıN.. MuCiZeM oLDuN.. Gelişinle yakaladım mutluluğumu.. Sayende anlam kazandı herşey.. karanlığımdaki aydınlığım oldun.. Güneş gibi doğdun yüreğime.. AşK'LaRıN.. En GüZeLiNi.. En DeRiNiNi.. En AnLaMSıNı.. Yaşattın bana SeVGiLiM.. her güzel şeyin bi...
  5. Vazgeçilmez beyazlar!

Vazgeçilmez beyazlar!

Beyaz elbiseler, beyaz elbise modelleri, 2011 modelleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Masumiyetin rengi beyazlar bu sene de favoriler arasında melekler. Yaz ayları için uygun bir renk olduğu için tercih eden kişi sayısıda oldukça fazla.

Sayfayı Paylaş