gebe
  1. __ATALANTE__

__ATALANTE__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Kitap Kardeşliğine varmısınız ;)

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında __ATALANTE__ tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar :) Başlıktanda anmadığınız gibi ben kitap kardeşi arıyorum. Bu kitap kardeşiyle neler mi yapacağız?? 1-Birbirimizle hoş sohbetler muhabbetler edeceğiz.
    2-1 yıllık 2 yıllık değil ömürlük bir arkadaşlık kuracağız.
    3-ayda 2 ayda yada 3 ayda (bize bağlı) birbirimize kitaplar hediye edeceğiz.
    4-Birgün yolumuz yaşadığımız şehire düşerse buluşup hasret gidereceğiz.
    5-Ve ömürlük bir kitap kardeşi olacağız. :)

Var mı kardeşim olmak isteyen? En fazla 2 kardeşim olabilir eğer başka kardeş isteyenler olursa çekiliş yapıp kardeş ilan ederim sizleride :)

Kitap Kardeşliğine varmısınız ;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kitap

kitap

Kitap Güç ve kuvvete, kendisiyle iyi anlaşılan dost ve arkadaşa, üzüntü ve kederden kurtulmaya, kalbi ve bedeni hastalıklardan kurtulmaya, aydınlık kafaya, bilgi ve hikmete; Sayfaları açık kitap yaygın habere, kapalı kitap gizli habere, Kimin elinde görülürse görülsün, kitap sevinçli habere ve güzel gelişmelere, Elinde dürülü bir kitap görülmesi vefat etmeye, Sağ elde yahut sağ tarafta...
  2. Beki İkala Eriklinin Meleklerle Yaşamak kitabını okuyan varmı ?

Beki İkala Eriklinin Meleklerle Yaşamak kitabını okuyan varmı ?

kitabı okuyupta kitapta belirtilen herhangi bir olayla karşılaşan oldumu paylaşırmısınız ? :eller:
  3. Kardeşlikle İlgili Mesajlar arıyorum

Kardeşlikle İlgili Mesajlar arıyorum

Merhaba arkadaşlar sizlerden bir ricam olacak kardeşim gibi sevdiğim hatta kardeşten de öte olduğum iki arkadaşım için Kardeşlikle İlgili Mesajlar yazmanızı rica ediyorum.
  4. En güzel Kardeşlik Mesajları 2012 kardeşlik sözleri

En güzel Kardeşlik Mesajları 2012 kardeşlik sözleri

Kardeşlik ile ilgili Sözler Kardeşlik Mesajları 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizden kardeşlik mesajları isteyen siz sevgili misafirlerimiz, bu yazımızda sizler için seçtiğimiz en güzel dostluk mesajları içeren yeni kardeşlik sözleri paylaşıyoruz. Kardeşinle mücadele etme, onunla alay etme, ona verdiğinden sözden dönme. (Hadis-i Şerif) Müslüman müslümanın kardeşidir, onu terk ve...

Sayfayı Paylaş