gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kıvanç Tatlıtuğ Ezel Resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ezel resimleri kıvanç tatlıtuğ ezel resimleri kıvanç tatlıtuğ kivanc tatlitug Milyonlarca insanı ekran başına bağlayan Ezel dizisine yeni sezon ilk bölümünde bomba gibi giriş yapan Kıvanç tatlıtuğ herkesi diziye katılmasıyla şoke etti diyebilirim.Ramiz dayının torunu rolünde bölüm sonunda esrarengiz bir biçimde ortaya çıkan Kıvanç dedesiyle aynı adı taşıyor dizide..Fakat lakabı sekiz olan Kıvanç,Behlül karakterinden sonra Ezel de çok farklı bir karakter ve imajla hayranlarıyla buluştu.İnanılmaz bir imaj değişikliğine uğrayan Kıvanç'ın sizlere Ezel de sergilediği imajından birkaç resimi paylaşıyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    mağara adamı gibi ya behlül nerde sekiz nerde

3. umay90

umay90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ßi insan kiLo aLınca ancak ßu kadar çirkinLeşeßiLir di0rum ßaşkada ßi$i demi0rumM...:D

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ayyy igrenc olmuş gercekten ben behlulumu ozledımmm:eek:lmadı::cry::cry::cry::eek:lmadı::cry::cry:

5. ASİ GÜZEL

ASİ GÜZEL Forum Okuru

Ama o ne yapsa yakışı ooo ki bu sitil de de çok ama çok yakışmşşşşş ama benm kıvançım daha güzeldi ama yaaaaa

Kıvanç Tatlıtuğ Ezel Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıvanç tatlıtuğ resimleri

Kıvanç tatlıtuğ resimleri

Kıvanç tatlıtuğ resimleri,kıvanç tatlıtuğ fotoları, kıvanç tatlıtuğun fotoğrafları Kıvanç tatlıtuğ hayranları yakışıklı oyuncunun bir birinden güzel resimlerini sizler için paylaşıyorum .
  2. Kıvanç Tatlıtuğ Ezel dizisine katıldı!

Kıvanç Tatlıtuğ Ezel dizisine katıldı!

ezel 2 Ezel dizisi yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı.Diziye çok güçlü iki karakter daha katıldı.Bunlardan biri Haluk Bilginer diğeri ise sıkı durun kızlarr:D Kıvanç Tatlıtuğ evet yanlış duymadınız Kıvanç Ezel dizisine katılan bir diğer oyuncu olarak dizinin yeni sezon ilk bölümünde dizi sonunda çok kısa bir an görünmesine karşın reytingler tavan yapmış:D Yalnız bizim Kıvanç namı diğer...
  3. Kıvanç Tatlıtuğ Biyografisi ve Resimleri

Kıvanç Tatlıtuğ Biyografisi ve Resimleri

kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ küçüklüğü biyografi ewet kızlarr onu sevmeyen varmı aranızda bilmiyorum ama ben ona bayılıyorummmmm ya :utan: Mesleği: Reklam yıldızı, Dizi Oyuncusu Doğum Yeri: Adana Doğum Tarihi: 27 Ekim 1983 Kıvanç Tatlıtugun, Adını ilk kez 2002'de 'Best Model Türkiye' birincisi, ardından da 'Best Model World' birincisi olarak duysak da, şu anda Gümüş...
  4. Kıvanç Tatlıtuğ kaslı resimleri revaçta

Kıvanç Tatlıtuğ kaslı resimleri revaçta

Kıvanç tatlıtuğun kaslı resimleri yeni resimleri kuzey güney dizisindeki resimleri Ne Kıvançmışsın be kardeşim peeeh :D:D Şimdilerde bir bölümü yayınlanan Kuzey Güney Dizisindeki yakışıklılığı veee edeleli etletik vücüduynan dikkat çeken Kıvanç'ın kaslı adeleli vücuduna takmış gazeteciler. Yok askeri eğitim miş yok bilmem neymiş. Adam Her yerde tanınıyor yapacak tabiki edele kas :D Daha dün...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ Çocukluk Resimleri İle Karşınızda!

Kıvanç Tatlıtuğ Çocukluk Resimleri İle Karşınızda!

kıvanç tatlıtuğ çocukluğu, kıvanç tatlıtuğ resimleri, kıvanç tatlıtuğnun bebeklik resimleri Günümüzün sarışın okyanus gözlü manken ve son yılların gözde erkek dizi oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ nun bebeklik ve çocukluk resimlerini ele geçirdik:D:D Bebekliği de çok tatlı olan çocukluk dönemindede kızlar arasında popüler bir delikanlı Kıvanç Tatlıtuğ 'yu bakalım tanıyabilecekmisiniz?

Sayfayı Paylaş