gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kıvırcık Saçlarınızla Baş Edin

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Sürekli kabaran ve elektriklenen saçlarınızdan sıkıldıysanız işte size birkaç öneri...

Her yıkamadan sonra, saç tipine uygun bir bakım ürünüyle saçınıza bakım yapmanız gerekir. Saça dipten uca kadar yapılacak bu bakım sayesinde, kırıklar önlenir.

Saç, ne kadar kısaysa, o kadar fazla kıvrılacaktır. Bukleler için, isteğiniz doğrultusunda bir kesim yaptırmanız gerekir.

Nemli ortamlarda, saçınız istenmeyen bir şekilde kıvrılıyor mu? Derinlemesine işleyen bir serum kullanın, bukleleri ağırlaştıran yağlı ürünlerden kaçının.

Kontrolden çıkan buklelerinize ise, şekillendirme ürünleriyle çekidüzen verebilirsiniz.

Kıvırcık Saçlarınızla Baş Edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kıvırcık saçların bakımı!

kıvırcık saçların bakımı!

kıvırcık saçlara bakım kıvırcık saçlar için bakım saçların bakımı saça saç bakımı Esnek, canlı ve dolgun buklelere sahip olmak zor değil. İmrenilecek bukleler için tavsiye ve ipuçlarına göz atın. -------------------------------------------------------------------------------- Buklelerin havalı ve esnek olabilmesi için saçın... - Sağlıklı olması; yani yeterince beslenmiş olması gerekir....
  2. Kıvırcık saçlara bakım

Kıvırcık saçlara bakım

kıvırcık saçlar kıvırcık saça hangi renk gider Meleklerim kimilerin kabusu kimilerinde hayalidir kıvırcık saçlar ama kıvırcık saçın bakımı nasıl olur sağlığı nasıl olur bi fikrimiz yoktur.Ama artık var buyrun bakın nelermiş... Önce Saç Sağlığı! Saçlarınızın görünümünden önce sağlığına yönelik bakım yöntemleri uygulamalısınız. Kısa vadede hoş görünümler yakalamak yerine uzun vadede hem...
  3. saçımı nasıl kıvırcık yaparım?

saçımı nasıl kıvırcık yaparım?

saçlarımın kıvırcık olmasını istiyorum benim saçım düz fakat ben kıvırcık olmasını istiyorum. bunu nasıl yapabilirim?
  4. 2012 Kıvırcık Saç Modelleri

2012 Kıvırcık Saç Modelleri

Çoğu kişi kıvırcık saçları sevmez. Bunun nedeni kıvırcık saç modellerinin sınırlı olmasıdır. Aslında bu yanlış bir düşüncedir. Kıvırcık saçlara birçok model uygulanabilir. Kıvırcık saçlarla istediğiniz gibi görünebilirsinizBazen şık bazense spor? Kıvırcık saç modelleri çekici ve eşsizdir. Kişiye farklı bir hava katar. Günümüzde herkesin saçlarını düzleştirdiği bir dönemde kıvırcık saçlara...
  5. Kıvırcık Saçlar Nasıl Düzleştirilir?

Kıvırcık Saçlar Nasıl Düzleştirilir?

Bu konu; Kıvırcık Saçlar Nasıl Düzleştirilir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kıvırcık saçlı meleklerimizin büyük çoğunluğu artık kıvırcık saçtan sıkıldıkları için saçlarının düzleşmesini isterler. Bunun için de kuaförün kapısını aşındırır ya da evde kendi olanaklarıyla saçlarını düzleştirmeye çalışırlar. İşte bu doğal yöntemlerden bazıları da evde kendi kendinize...

Sayfayı Paylaş