gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kıyafet bedenime olurmu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kıyafetler güzel ben zayıf 1.52 boyunda yım 14 15 yaş abiyeleri bn 11 yaşındayım olurmu kaç beden ücretleri nerede yazıyo

2. pembemor

pembemor Forum Okuru

11 yaşındamısın bu kadar küçük biri böyle genç ve üstü kadınlara hitap eden bir sitede olmanıza şaşırdım. zaten konuyu da yanlış yere açmışsın. 15 yaş abiyeler sana uymaz sen daha şirin giysiler al. çocuksu görün yaşına uygun olarak.

kıyafet bedenime olurmu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. büyük bedenlere

büyük bedenlere

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bedenimiz tanıyalım

bedenimiz tanıyalım

bedenimizi tanıyalım El çırpmak için iki elim var, (iki el çırpılır.) Koklamak için burnum, (koklama hareketi yapılır.) Düşünmek için başım, (baş sallanır.) Nefes almak için ciğerlerim, (nefes alınır.) Görmek için gözlerim, (gözler gösterilir.) İşitmek için kulaklarım var, (kulaklar gösterilir.) Benim işte böyle, Güzel bir bedenim var. (beden gösterilir.)
  3. Gizlenen Bedenler

Gizlenen Bedenler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bedeninizi Gençleştirin!

Bedeninizi Gençleştirin!

Benim gibi evden pek çıkmayan ve nadiren spor yapan kadınların sağlıklı ve gergin bir bedene sahip olmalarının birkaç yolu var. Bunlardan birincisi hergün sadece 1 saat de olsa tempolu bir yürüyüşe çıkmak. Bunu çarşıya ya da pazara giderken yolunuzu uzatarak yapmanız da mümkün. İkinci yöntem bol bol su ve bitki çayı içmek. Bu sayede metabolizmanızı hızlandıracaksınız. Son ve belki de en önemli...
  5. büyük bedenlere tavsiye

büyük bedenlere tavsiye

kızlar iyi geceler ben geçen hafta https://www.dolabimiseviyorum.com/ sitesinden bi sürü kıyafet sipariş vermiştim. elime ulaştılar ve büyük beden konusunda içimi rahat ettiren ilk yer burası. şimdiye kdr rezalet şeyler giyiyordm, iş yerinde hele görseniz bi.. burdaki kıyafetler cidden herkese uyabilir, çeşit ve kombin var baya

Sayfayı Paylaş