gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kız Bebekler İçin Özel Tasarım Abiyeler

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bebekler için de abiye modeli olur mu demeyin çünkü öyle bir oluyor ki hatta bazen keşke aynısının büyük tasarımı olsada bende giyebilsem bile diyebiliyorsunuz:) Kız çocuğu olanlar daha iyi bilir ki günümüz de minik prenseslere özel o kadar güzel tasarımlar sunuluyor ki bazen seçim yapmak da bile zorlanıyorsunuz.
    Bebekler için abiye modelleri, piyasa da hazır bir şekil de satıldığı gibi bunun yanın da özel tasarım ürün siparişi alanlar tarafından da yapılıyor.
    bebek abiye modelleri.JPG
    Özellikle kız bebekler için tasarlanan tütü elbise ve etek modelleri, onların özel günlerin de giymeleri için çok fazla rağbet görüyor diyebilirim. Hatta tütü takımını tamamen özelleştirmek adına kızınızın ismini eğer body etek halin de tütü takımı sipariş ederseniz üzerine süslü bir şekil de ismini bile yazdırabiliyorsunuz.
    bebekler için abiye tasarımları.JPG
    5 Yaşın da olan benim kızımın da elbise dolabının çoğu abiyelerden oluşuyor. Eğer ben izin versem inanın parka oynamak için giderken bile abiye elbise giyer hahaha
    bebekler için abiyeler.JPG
    Bebeğinizin yada bir yakınınızın özel günü için siz de prensesinize abiye modeli düşünüyorsanız sizler için bu konum da bazı örnekleri paylaşmak istedim. Aslın da o kadar çok örnek varki açıkcası ben seçim yapmak da bile zorlandım.
    bebekler için gelinlik modelleri.JPG
    Yenidoğandan itibaren her ay ve yaş için artık kolaylıkla abiye modeli bulabiliyorsunuz. Hatta bebeklerin mevlüdün de seçim olarak da çok fazla örnekleri görebiliyorsunuz. Kız bebekler için mevlüt kıyafetlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Benim kızım artık büyüdü 5 yaşına geldi diyorsanız da 5/6 yaş abiye modelleri için de bu linki tıklayarak görselleri inceleyebilirsiniz.
    kız bebek abiye.JPG
    en yeni bebek abiyeleri.JPG

KIZ BEBEKLER İÇİN FROZEN TÜTÜ TAKIMLARI İÇİN=====>TIKLAYINIZ

kIZ ÇOCUKLAR İÇİN GELİNLİK MODELLERİ İÇİN========>TIKLAYINIZ

Kız Bebekler İçin Özel Tasarım Abiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız bebekleri için çok şirin abiyeler

Kız bebekleri için çok şirin abiyeler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Genç kızlar için özel gün ve gecelere özel abiyeler

Genç kızlar için özel gün ve gecelere özel abiyeler

15 yaşındaki kızlar için abiyeler kızların özel günü Genç kızlığa adım atan küçük kızınız için birbirinden güzel ve şık abiyeler ister özel bir gün veya gecede ister mezuniyet balosunda rahatlıkla giyinebilecek şık modeller:)
  3. 2011 için hazırlanmış özel abiyeler

2011 için hazırlanmış özel abiyeler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Genç Kızlar İçin Şık Abiyeler

Genç Kızlar İçin Şık Abiyeler

Bu yazı 2013 abiye modelleri ile birlikte genç kızlar için gece elbiselerini içermektedir. Her bayanın hayatı boyunca yaşadığı ve yaşayacağı mutlaka özel günleri vardır. Böyle özel gün ve gecelerde günün anlam ve önemini vurgulayan abiye elbise modelleri tercih edilir. 2013 Abiye modası arasından genç kızlara özel olarak seçtiğim gece elbise modellerini sizlerle paylaşıyorum.
  5. Özel Tasarım Taşlı Bebek Patikleri

Özel Tasarım Taşlı Bebek Patikleri

taşlı bebek patikleri, taşlı patik modelleri, taşlı ve süslü bebek patikleri Son zamanlar da oldukça popüler olan taşlı bebek patikleri anne ve anne adayları tarafından çok beğeniliyor. Özel tasarım olarak piyasada satılan taşlı kız bebek patik modellerinden sizler için seçtiğimiz örnekleri sunuyoruz. (Laf aramızda ben şahsen bayıldım modellere benim kız büyüdü ama bebeklik dönemi olsa hiç...

Sayfayı Paylaş