gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kız Bebekler İçin Tığ İşi Süslü Patik Modelleri

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 bebek patik modelleri, 2014 örgü bebek patikleri, 2014 kız bebek patikleri Biz bayanlar daha doğar doğmaz süslü püslü şeyler giymeye başlıyoruz:D:D Ama gerçeği söylemek gerekirse bizimle bütünleşen süslü şeylerde özellikle kız bebeklere ve çocuklara çok yakışıyor. Birazdan sizler için paylaşacağım süslü kız bebek patikleri gördüğünüz de eminim ki sizlerde modellere bayılacaksınız. Birbirinden süslü püslü örgüden yapılmış en yeni ve farklı kız bebek patikleri sizlerle....
    patik modelleri (1).jpg patik modelleri (2).jpg patik modelleri (3).jpg patik modelleri (4).jpg patik modelleri (5).jpg patik modelleri (6).jpg patik modelleri (7).jpg patik modelleri (8).jpg patik modelleri (9).jpg patik modelleri (10).jpg patik modelleri (11).jpg patik modelleri (12).jpg patik modelleri (13).jpg patik modelleri (14).jpg patik modelleri (15).jpg patik modelleri (16).jpg patik modelleri (17).jpg patik modelleri (18).jpg patik modelleri (19).jpg patik modelleri (20).jpg patik modelleri (21).jpg patik modelleri (22).jpg

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    oyyy ne güzel şeyler bunlarr yaaaa ahh beceripde örebilsem :) kız olmak ne güzel bişey yaaa herşey cicili bicili :) 16. resimdeki patik modeliden ördüm

MaWiM bunu beğendi.
  3. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

ay yaaaaa kırmızı yeşilli patik cooook guzeeeeeel bende kızıma ormek istiyorum cok beceriksizim bu konularda yaa off :(

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Beceriksizlik konusunda yalnız değilsin esmerim bende aynıyım hahaha yıkılacak yer bulunca oltayı atıyorum yada hazır alıyorum:D:D asena daha marifetli hatun görüyoruz kızcezine ördüklerini Allah içini doldursun inşallah.

*ESMERİM* bunu beğendi.
  5. ftmcfgj

ftmcfgj Forum Okuru

Kız Bebekler İçin Tığ İşi Süslü Patik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tığ işi bebek patiklerinin yapımı (çok tatlı)

Tığ işi bebek patiklerinin yapımı (çok tatlı)

anlatımlı tığ işi patik modelleri anlatımlı tığ işi bebek patikleri tek tığla patik modelleri bebek patikleri Yapımı çok kolay bebek patikleri.Günde iki çift birden yapabilirsiniz.Resimlerle tek tek anlattığım için,detaya girmiyorum.Bakarak rahatlıkla yapabilirsiniz.
  2. Bunlar Çok Tatlı....Tığ İşi Bebek Patikleri.....

Bunlar Çok Tatlı....Tığ İşi Bebek Patikleri.....

Tığ İşi Bebek Patikleri Tığ İşi Bebek Patik Modelleri Merhaba bayanlar, bu yazımızda tığ işi bebek patiği örneklerini inceleyebilir, bu örnekleri kendi örgülerinizde kullanabilirsiniz. Hepinize şimdiden kolay gelsin… Bu cici patik modelleri yanında burada da örgü bebek yelek modelleri bulunmakta...
  3. 2014 Tığ İşi Kız Bebek Patikleri

2014 Tığ İşi Kız Bebek Patikleri

bebek patik modelleri, patik modelleri, bebek patik örnekleri Daha anne karnında iken doğacak bebeğinizin hazırlıklarına başlarsınız. Bebek ihtiyaçları arasında temey ihtiyaçlardan biride örgü işi modellerdir. Özellikle kış aylarında bebeğinizin ayağınızı sıcacık tutarken onu hastalıklara karşı koruyacak bebek patikleri her bebeğin kullanması gereken bir gereksinimdir. Tığ işi bebek patikleri...
  4. Kız Bebekler İçin Yeni Patik Modelleri 2016

Kız Bebekler İçin Yeni Patik Modelleri 2016

Sonbahar ve kış ayların da bebekler için büyük bir ihtiyaç olan örgü modelleri arasından sizlere bu yazımız da yepyeni kız bebek patik modellerini paylaşıyoruz. Birbirinden şirin değişik renk ve motiflerden oluşan kız bebek patikleri sizlerle;
  5. Kız Bebekler İçin Tığ İşi Örgü Etek Modelleri

Kız Bebekler İçin Tığ İşi Örgü Etek Modelleri

Örgü modelleri eskiden beri marifetli bayanların ilgi odağı olarak özellikle kış ayların da çok kullanışlı modeller arasın da yer almıştır. Her yaştan kadın, erkek, çocuk ve bebekler için kullanışlı olan örgü modelleri arasından sizlere bu yazım da minik prensesler için örgü etek modellerini paylaşıyorum. Kız anneleri benim gibi iyi bilir ki daha küçük yaşlardan itibaren etek ve elbise...

Sayfayı Paylaş