gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Kız çocuğuna açıklamalı patik

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

açıklamalı bebek patikleri bebek patik örnekleri ve yapılışı açıklamalı patik örnekleri yapımı patikler Meleklerim işte bir bebek patiğive yapılışı.... [​IMG]
    YAPILIŞI:
    54 ilmek başladım 6 sıra haraşo ördüm.
    Sonra 1 sıra 2 kes 1 artır 2 kes 1 artır. Bu sıraya kurdele geçirdim.
    2 sıra daha haraşo ördüm.
    22 ilmek haraşo sonra beyaz ipliğimi bağladım 10 ilmek. 10 uncu ilmeğin yanındakiyle kes.Geri dön Son ilmeği yanındakiyle kes. Orta hep 10 ilmek kalacak. Yanlardan azalma olacak.
    Kenarlarda 13 ortada 10 ilmek kalınca tekrar pembe iplikle 2 sıra daha haraşo örülecek.
    1 sıra daha ajur konacak. 2 kes 1 artır.
    4 sıra haraşo
    4 sırada beyaz renkler haraşo örülüp kesilecek.

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Aman ne hamaratmış bizim gelin.Eferim sana.Eline sağlık canım

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ay ne güzeller ya :):)

keske bende yapabilsem :(

ama yapamiooooom isteee :uhu:

Kız çocuğuna açıklamalı patik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklar İçin Açıklamalı Patik Modelleri

Çocuklar İçin Açıklamalı Patik Modelleri

açıklamalı patik modelleri açıklamalı patik örnekleri çocuklar için modelleri Çocuklar İçin Açıklamalı Patik Modelleri PEMBE PATİKLER 39 İlmek atarak 1 sıra ters örün.Ön yüze geçtiğinizde 1 haroşa örün, 1 arttırın ( şişe bir kez ip dolayın) 18 ilmeği haroşa örün,1 ilmek arttırın,1 haroşa örün 1 ilmek arttırın.Sonraki 18 ilmeği haroşa örün.1arttırın,1 haraşo örüp sırayı tamamlayın.Böylece...
  2. Açıklamalı kız bebişlerine patik

Açıklamalı kız bebişlerine patik

açıklamalı patik örnekleri Meleklerim canlarım doğum yapacak yapmış hatta arkadaşları hamiş olanlara süpriz yapmak için el emeği göznuru bişeyleryapmk istemzmisiniz?? İstiyosanız meleklerim işte size yılın fırsatı... Açıklamalı bebiş patiği örneği... PEMBE PATİKLER 39 İlmek atarak 1 sıra ters örün.Ön yüze geçtiğinizde 1 haroşa örün, 1 arttırın ( şişe bir kez ip dolayın) 18 ilmeği...
  3. Kız Çocuklarına patikler

Kız Çocuklarına patikler

Ayaklarını sıcacık tutacak şirin patikler kız çocuklar için çiçekli olarak hazırlanmış :)
  4. Renkli Örgü Kız Çocuk Bolero Modeli(Açıklamalı)

Renkli Örgü Kız Çocuk Bolero Modeli(Açıklamalı)

bu konu kız çocuk bolero modeline yer vermektedir. Bahar aylarında kız çocukların severek kullanacağı ve onların kıyafetlerinin üzerinde çok şirin duracak örgü kız çocuk bolero modelini ve açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyoruz. Malzemeler : Nako Marka LOLİPOP Renk No : 80433 (2 yumak) Şiş No : 4 Aksesuar : 1 adet düğme Yapılışı : Arka ve Ön İçin : Arka ve ön bedenler beraber...
  5. Açıklamalı Kız Bebek Pembe Patik Modeli

Açıklamalı Kız Bebek Pembe Patik Modeli

2014 bebek patik modelleri, 2014 açıklamalı patik modelleri, 2014 patik modelleri Kış ayların da bebeklerin ayağını sıcacık tutacak ve onları hastalıklara karşı koruyacak bot şeklinde pembe patik modelini ve açıklamalı uygulanışını sizler için paylaşıyoruz. Her ne kadar patik modelimiz kız bebekler gibi görünsede rengini istediğiniz şekil de bebeğinizin cinsiyetine göre de seçebilirsiniz....

Sayfayı Paylaş