gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kız Çocukları İçin Şahane El Örgüsü Hırkalar 2014

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çocuk hırkaları örgü modelleri, bebek hırka örgü modelleri, el örgüsü bebek hırkası

Sevgili melekler, soğuk kış günlerinde kız çocuklarınız için biçilmiş kaftan harika hırka modellerini galerimizden sizlerle paylaşıyoruz. Rengarenk, desen desen, motif motif bu hırka modelleri örerken size terapi gelecek, örüp kızınıza giydirirken gururlandıracak. Güzel kızınıza giydirebileceğiniz çeşit çeşit hırka modellerini, isterseniz örüp hediye olarak da eşe dosta götürebilir, maharetinizle parmak ısırtabilirsiniz. Şimdi örnekler bizden, örmesi sizden. Buyrun galerimize.. :)

kız-çocuk-örgü-hırka-örnekleri-2013-1.jpg

2014 KIZ ÇOCUK HIRKA MODELLERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ....

Son düzenleme: 18 Kasım 2013
Kız Çocukları İçin Şahane El Örgüsü Hırkalar 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız Çocukları İçin El Örgüsü Jile

Kız Çocukları İçin El Örgüsü Jile

örgü çocuk jilesi el örgüsü jile modeli örgü jile Sonbaharın ve İlkbaharın başlarında rahatlıkla giydirebileceğiniz bir jile modeli paylaşıyoruz melekler :) İçine giyilecek bir body, uygun renklerde külotlu çoraplar ve ayakkabı ya da çizmeyle kombinleyip çocuğunuza giydireceğiniz bu şık elbise bakın nasıl yapılıyormuş.. :tik: Beden : 1-2 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir....
  2. El Örgüsü Erkek Çocuk Hırka Bere Takım

El Örgüsü Erkek Çocuk Hırka Bere Takım

örgü bebek takımı örgü çocuk hırka bere el örgüsü hırka bere Valla resmi görünce ben bayıldım melekler :) Hani küçük çocuğum olsa kesin örerdim. Varsa küçük çocuğunuz kaçırmayın diyorum ve bu güzel lacivert hırka bere takımının yapılışı hakkında sizlere bilgiler vermek istiyorum.. :tik: Beden : 5-6 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler: ANCHOR "Pegasos"...
  3. Çok Şık El Örgüsü Çocuk Hırka Modeli

Çok Şık El Örgüsü Çocuk Hırka Modeli

örgü 3 yaş çocuk hırka örgü çocuk hırkası beyaz el örgüsü çocuk hırkası Bu yazımızda yapılışını anlatacağımız hırka, birkaç renkle örülen yakalı bir model melekler :) 3 Yaş İçin örebileceğiniz bu güzel hırkanın yapılışı ise şöyle :tik: Beden: 3 yaş Malzemeler: El Örgü ipliği (%100 Akrilik) Yaklaşık 300 gr. Beyaz Yaklaşık 100 gr. Pembe Yaklaşık 100 gr. Mavi Yaklaşık 100 gr. Yeşil 3,5...
  4. El Örgüsü Harika Hırka Modelleri 2014

El Örgüsü Harika Hırka Modelleri 2014

örgü hırka modelleri, el örgüsü hırkalar, el örgüsü hırka modelleri 2014 Sevgili Melekler, birbirinden çeşitli hırka modelleri ile 2014 kışını hem sıcacık hem de şık ve zarif geçirebilecek, bu hırkaları örerken hoşça vakit geçireceksiniz. Çeşitli renk ve modellerde öreceğiniz bu hırkaları hem kendiniz giyecek, hem çocuklarınıza hem de sevdiklerinize hediye edebileceksiniz. Çeşit çeşit hırka...
  5. Kız Çocukları İçin Şahane Saç Modelleri 2014

Kız Çocukları İçin Şahane Saç Modelleri 2014

kız çocukları için saç şekilleri, kızlar için saç modelleri, genç kızlar için saç modelleri Ne büyük zevktir minik kız çocuklarını süslemek, saçını başını yapmak, şık giysilerle donatmak. Bunu en iyi kız çocuk anneleri bilir Melekler :) Ve kız çocuk anneleri şunu da çok iyi bilirlerki, kız çocukları her zaman süslü olur, saçına başına giyimine erkek çocuklardan katbekat daha fazla dikkat...

Sayfayı Paylaş