gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kız Çocuklarına Şahane Abiye Kıyafetler 2014

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kız çocukları için abiyeler, 2014 kız çocuk abiyeleri, kız çocuk abiye modelleri 2014
    Sevgili melekler, kız çocukları her zaman annelerinin kıyafetlerine özenir, topuklu ayakkabılarına hayran olurlar. Anneden gizli giyilen kıyafetlerle birgün büyümenin hayalini kurarlar. Eğer bu yaz herhangi bir düğün ya da davete ailece katılacaksanız, gelin kızınızın gönlünü de hoş edin ve ona şık bir abiye kıyafet alın ya da diktirin. Modelini düşünmeyin. Aşağıda paylaştığımız cici mi cici kız çocuk abiyelerinden birini diktirebilirsiniz.. :)

2014-kız-çocuk-abiyeleri (9).jpg 2014-kız-çocuk-abiyeleri.jpg 2014-kız-çocuk-abiyeleri (1).jpg 2014-kız-çocuk-abiyeleri (2).jpg 2014-kız-çocuk-abiyeleri (3).jpg 2014-kız-çocuk-abiyeleri (4).jpg 2014-kız-çocuk-abiyeleri (5).jpeg 2014-kız-çocuk-abiyeleri (6).jpg 2014-kız-çocuk-abiyeleri (7).jpg 2014-kız-çocuk-abiyeleri (8).jpg

Bu arada biz byük kadınlar için çok değişik ve olabildiğine zengin değişik markaların tanıtımını yaptığımız bir galerimiz var onuda aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

HARİKA ABİYE MODELLERİ >>>> BURADAN

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Ocak 2014
    sevda çelik bunu beğendi.
Kız Çocuklarına Şahane Abiye Kıyafetler 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız Çocuğu Abiye Modelleri

Kız Çocuğu Abiye Modelleri

kız çocugu abiye modelleri en moda renkler uzun boydan gece elbiselerini buradan bulabilirsiniz Küçük hanımlar tamda büyüme çağına geldimi hiçbirşey beğenmezler. Sizin aldıklarınız yerine kendilerinden birşeyler katıp ben böyle istiyordum diyebilirler. Onlar için bizler birbirinden güzel elbiseler, gelinlikler, ayakkabılar beğeniriz fakat onların akıllarındakini bazen tutturamayabiliriz. Bu...
  2. Abiye Kıyafet Modası 2014

Abiye Kıyafet Modası 2014

Bu sayfa; Abiye Kıyafet Modası 2014 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, nişan, düğün, kına, sünnet, kokteyl ve özel toplantılar için abiye kıyafetler tercih edilir. Moda tasarımcılarının birbirinden değişik modelleriyle gözalıcı olabileceğiniz abiye kıyafet modası 2014 yılında da en çarpıcı tasarımlarla alıcılarını bekliyor. Her rengin kullanıldığı 2014 abiye modasında...
  3. 2014 Kız Çocuklarına Prenses Abiye Modelleri

2014 Kız Çocuklarına Prenses Abiye Modelleri

küçük kızlar için abiye modelleri, çocuklar için abiye modelleri, kız çocuk abiye modelleri Benim şu an daha ikibuçuk yaşında kızım var ve ben ne yaparsam ne giyersem giyeyim beni taklit etme yoluna girmiş. Topuklu ayakkabılarımı, makyaj malzemelerimi ve takılarımı v.s gibi şeyleri çoğu zamankendide kullanmak istiyor. Bu gösteriyor ki biz bayanlar daha küçük yaşlardan itibaren süsümüze...
  4. Kız Çocukları İçin Şahane El Örgüsü Hırkalar 2014

Kız Çocukları İçin Şahane El Örgüsü Hırkalar 2014

çocuk hırkaları örgü modelleri, bebek hırka örgü modelleri, el örgüsü bebek hırkası Sevgili melekler, soğuk kış günlerinde kız çocuklarınız için biçilmiş kaftan harika hırka modellerini galerimizden sizlerle paylaşıyoruz. Rengarenk, desen desen, motif motif bu hırka modelleri örerken size terapi gelecek, örüp kızınıza giydirirken gururlandıracak. Güzel kızınıza giydirebileceğiniz çeşit...
  5. Kız Çocukları İçin Şahane Saç Modelleri 2014

Kız Çocukları İçin Şahane Saç Modelleri 2014

kız çocukları için saç şekilleri, kızlar için saç modelleri, genç kızlar için saç modelleri Ne büyük zevktir minik kız çocuklarını süslemek, saçını başını yapmak, şık giysilerle donatmak. Bunu en iyi kız çocuk anneleri bilir Melekler :) Ve kız çocuk anneleri şunu da çok iyi bilirlerki, kız çocukları her zaman süslü olur, saçına başına giyimine erkek çocuklardan katbekat daha fazla dikkat...

Sayfayı Paylaş