gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Kızgın kuşlar artık flash bellek

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Kızgın kuşlar ürünleri Kızgın kuşlar flash bellek
    bir oyunun çok sevilmesi ile herüründe kullanımaya başlayan angry birds kahramanları şimdide angry birds flash bellek olarak akrşımıza çıkıyor. Dekoratif bir görünümü olan bu bellekleri çocuk odası dekorasyonunuzda bile kullanabilirsiniz.

Kızgın kuşlar artık flash bellek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Flash Bellek Çeşitleri ve Bilinmesi Gerekenler

Flash Bellek Çeşitleri ve Bilinmesi Gerekenler

Flash Memory (Flash Bellek) Nedir? Flash Bellekler, güç kesintisinde dahi içerdiği bilgileri kaybetmeyen ve tekrar tekrar yazılıp silinebilen bir bellek çeşididir. Flash belleklerin yapısı RAM'lere, kullanımı Hard Disk'lere benzer. Flash belleklerin yapısı mekanik değildir; elektroniktir. İçerisinde hareket eden bir parça yoktur. Bu özelliklerinden dolayı bu tarz bellekler...
  2. Belleğinizi Geliştirin

Belleğinizi Geliştirin

BAŞARI İÇİN BELLEĞİNİZİ GELİŞTİRİN! Bilginin depolanması ve gerektiğinde bilgiye erişilmesini sağlayan bellek, duyuşsal kayıt, kısa süreli bellek ve uzun süreli bellekten oluşan bir bilgi işleme sistemidir. Duyuşsal kayıt, göz, burun, kulak gibi organlardan gelen bilgileri birkaç saniye saklar. Kayıt süresi 5 saniyeden kısa olduğu için zihinsel işleme tabi tutulmak üzere bilginin kısa...
  3. Kızgın kuşlar artık kırlentlerde

Kızgın kuşlar artık kırlentlerde

İlginç kırlent tasarımları Angry birds kırlentleri Kızgın kuşlar oyunu çok tutunca bu kızgın kuşları her yerde görür olduk. Angry birds Tshirt modellerinden sonra şimdi de angry birds kırlent modelleri satışta meleklerim. Eğer sizde bu kızgın kuşları beğeniyorsanız kırlentere bir göz atın.
  4. Flash Belleğinizde Virüs Varsa Nasıl Temizleyeceksiniz ?

Flash Belleğinizde Virüs Varsa Nasıl Temizleyeceksiniz ?

Bu konu; flash belleklere bulaşan virüs temizleme hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bilgisayarımızda ki bilgileri daha güvenli bir şekilde saklayabilmek ve kolayca yanımızda taşıyabilmek için flash bellek denilen küçük çiplere bilgi depolama işlemi yaparız. Bu sayede bu küçücük çiplerde ki bilgileri cüzdanımızda dahi taşıyabilir, gerektiğinde istediğimiz bilgisayardan açıp...
  5. Muhabbet kuşum var artık amaaa ...

Muhabbet kuşum var artık amaaa ...

kızlarrr tatlı mı tatlı bi kuş aldım onu çok seviyorum ama elime bitürlü gelmiyoo hep kaçıyo bendenn daha 2.5 aylık bana alışmasını çok istiyorumm enazından elime omzuma falan konmasını çok istiyorum sizin bildiğiniz teknikler varsa bana yazabilir misiniz şimdi den teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş