gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kızıl saç kimlere yakışır

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kızıl saç kimlere yakışır şarap kızılı saç rengi kızıl kime yakışır kestane kızılı rengi akaju kahve Erkekler tarafından çok beğenilen kızıl saç rengi; hangi kadına, hangi tene ne kadar yakışır?
    Saçınızı kızıl renge boyatmayı düşünüyorsanız eğer, ben derim ki bu konuyu okuyun daha sonra kararınızı verin mele'lerim :)

Beyaz Tenli Bayanlar: Hemen hemen kızılın tüm tonlarını boyatabilirler. Bu kişilerin saçları düz dalgalı kısa uzun farkı gözetmeksizin bakır tonlardan yaşlarını büyütmeyecek kadar bütün kızıl tonlara boyanabilir. Ama mutlaka saçlarda bir yansıma sağlayacak zemin tonuyla uygun ikinci bir kızıl tonu saça uygulatmalıdır.

Buğday Tenli Bayanlar: Daha çok kahve tonlardan kızıl kahve tonlarını boyatıp içinde kızıl ışıltılar olan tonlar seçmelidirler.

Esmer Tenli Bayanlar: Çok tavsiye edilmemekle birlikte koyu tonlar yani viyole akaju kızıl kestane tonlarını seçmelidirler. Ayrıca saçlarını kızıl tonlara boyatan esmer bayanlar saçlarını çok katlı kestirmemeli bu tonu daha net ve düz kesimlerle kullanmalıdırlar.

Tavsiye Edilmeyenler: Bu kategoriye giren kişiler cilt rengi dışında saç problemi olan kişilerdir. Kızıl tonlar saçları aşırı yıpranmış yoğun beyaz olan saçlara tavsiye edilmez. Çünkü boya pigmentleri saç üzerinde tutunamayıp akmaya başlayacaktır.

Sevgili Melek'ler;
    Kızıl, aşkın rengi, tutkunun rengi ve çarpıcı. Artı ekstra bakım isteyen ve diğer renklere oranla daha çabuk akan bir renktir. Fakat bakımı da yapılırsa muhteşem bir renktir. Taşıyan kadını da çarpıcı ve etkileyici gösterir...

Kızıl saç renginin çeşitli tonları melek'ler.

2. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] bu renk hoşuma gitti çok hoş :)
    tşkler cnm pylaşm ıcn

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben bu rengi uzun bir süre taşıdım :) Bu renge boyamak istersen eğer, o renk şarap kızılı :)))

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bir sene bu rengi kullanmıştım ama böyle düz değil bajyajdı koyu bajyaj vardı içinde ve harika duruyodu:D

6. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hadı yha ama sarap kızılından daha farklı duruo bu sankı

7. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Ben acaip beyaz tenliyim ya bazen görenler falan cok sasırıyorlar.Yazın bornzlaşmak falan istiyorum biraz ama olmuyo malesef.

8. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

slmm

şarap kızılı aşk kızılıda ola bilir

Son düzenleme: 15 Ağustos 2010
  9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ilk fotoğraftaki gibi uclarımda var :D

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende sacimi kizila boyamayi düsünüyorum, ama yakisirmi yakismazmi bilmiyorum ..
    bugday tenliyim, sacim siyah, kaslarimda.. ve göz rengim bal renginden ..
    sizce yakisirmi???? deniz cakir bir ara sacini boyatmisti, o rengi düsünüyorum

11. minik güvercin

minik güvercin Forum Okuru

selam bu saç rengini çok beyendim rengi çok doğal bende saçlarımı bu renge boyamak istiyorum inşallah yakışır gözlerim ela beyaz tenliyim ve ilk defa kızıla boyucam saçlarımı umarım olur:6:

Kızıl saç kimlere yakışır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzun saç kimlere yakışır?

Uzun saç kimlere yakışır?

uzun saç kimlere yakışır uzun saç hangi yüz tipine yakışır kısa kime kime kısa kimlere Atalarımız demişler ki kadını gösteren saçtır diye Günümüzde saç kesimleri ve modelleri o kadar uç çizgilerdeki kısa kesim modellerinde özellikle oldukça modern kesimleri tercih etmekte çoğu kadın Bazı kadınlar ise yıllarca alışkanlığından vazgeçmez ve saçını asla kestirme taraftarı olmadığı gibi daha da...
  2. Hürrem Sultan saç rengi ve modeli kimlere yakışır

Hürrem Sultan saç rengi ve modeli kimlere yakışır

hürrem sultan saç modeli hürrem sultan saç rengi kimlere yakışır hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Muhteşem Yüzyıl dizisinin asi ve aşık güzeli Hürrem Sultanın saç rengi ve Hürrem Sultanın saç modeli, kimlere yakışır kimler yaptırmalı, gelin hepsini bu makalemizde öğrenelim. Meleklermekani.com olarak, sizlere daha önce Hürrem Sultan Kıyafetleri modellerini paylaşmıştık ver bunun yanı sıra...
  3. Uzun Saç Kimlere Yakışır?

Uzun Saç Kimlere Yakışır?

uzun saç modelleri uzun saç bakımı saç düzleştirici markaları en iyi saç düzleştiriciler hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Uzun, bakımlı ve sağlıklı saçlar kadınlar için övünç kaynağıdır. Peki, erkeklerin de kadınlarda daha çok tercih ettiği bu saç modeli en çok kimlere yakışır? Daha önceki yazımızda sizlere Saç Uzatan Muhteşem Formülü sunmuştuk şimdi ise bu uzun Saçar kimeler...
  4. Kimlere Uzun Saç Yakışır ?

Kimlere Uzun Saç Yakışır ?

Bu konu; Kimlere Uzun Saç Yakışır konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pek çok kadın tek kelimeyle uzun saç sevdalısıdır. Saçı uzun olmayanı kadından bile saymayan vardır hani o derece. Ancak şu da bir gerçek ki, nasıl ki kısa saç herkese yakışmıyorsa uzun saç da herkese yakışmaz. Bu yazımızda sizlere uzun saçın kimlere yakıştığıyla ilgili bilgiler vereceğiz...:)...
  5. Uzun Saç En Çok Kimlere Yakışır?

Uzun Saç En Çok Kimlere Yakışır?

Bu konu; Uzun Saç En Çok Kimlere Yakışır haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uzun saçı kadınların büyük çoğunluğu sever ama şu da bir gerçek ki uzun saç herkese yakışmaz. Bazı kadınlar kısa saçlarla çok daha cezbedici görünürler. Biz de bu sayfamızdaki makalede uzun saçın hangi meleklere daha çok yakışacağı konusunda bilgiler vereceğiz sizlere... Nasıl bir hayat...

Sayfayı Paylaş