gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Kızıl saç meraklıları okuyun!!!!!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

şampanya kızılı saç rengi şampanya kızılı gelincik gelincik kırmızısı saç rengi kızıl Saç rengi kızıl olanlar ve bu zev ki ilk kez tatmış olanlar dikkatle okuyun derim. Bir kere kızıl renk kullanan biri olarak kızıl saçı kullanmanın ne kadar zor ve zevkli olduğunu anlatacağım size.:) Kızıl saç yıkanırken akar, havlularınız, enseniz, yastığınız ve çamaşırlarınız kırımıza boyanır. Saç 1-2 ay gibi solabilir ve tekrardan boyatmak icap eder. Ekonomik olarak da zordur yani ama evde kendiniz boyuyorsanız o zaman kolay diyebilirim.
    Kızıl saç renk itibariyle çok göz alıcıdır ve erkekler tarafından da çok sevilir. Erkeklerin en sevdiği saç rengidir desem abartı olmaz inanın. Kızıl saç sevmeyen erkek var mı ki ?
    Ten renginiz, pembemsii, açık kumral ya da beyazsa kızıl size çok yakışır. Esmer tenlilere kızılı ben yakıştıramıyorum ne yalan söyleyeyim. Kapatıyor onları.

Kızıl saç nasıl yıkanmalı ve kızıl saça nasıl bakılmalı ?
    Kızıl saç mümkün olduğunca ılık suyla ve doğal şampuanla yıkanmalıdır. Kızıl saçlara özel şampuan kullanın. Sonrasında aynı şampuanın bakım kremiyle de kremleyebilirsiniz. Su çok sıcak olursa boyanız çabuk solar.
    Sık sık yıkamak gene rengi çabuk söndürür. Kızıl saçın parlaması için özel kırmızı şampuanlar kullanın ve rengi aktığında üstünden tekrar boyayın. Ya da boyatın..

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ay ayy kızıl halt etmiş benimki resmen kırmızı hahaha

3. miranda

miranda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şampanya rengi de çok güzel arkadaşlar tavsiye ederim

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    bende sewiyorum bu rengi ama babam kızıldan hoşlanmıyo:):)

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ben kızılı pek sevmem benim saçlar ımm farklı karışık kuruşuk ama hoş duruyoo zaten kıvırcık rengide belli olmuyo:D:D

Kızıl saç meraklıları okuyun!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saç renginde kızıl furyası

saç renginde kızıl furyası

kızıl boya nasıl akar saç boyası nasıl akar Kızıl saç denildiğinde ilk akla gelen isim genelde Nicole Kidman olur. Beyaz teninin üzerindeki doğal kızıl saçlarıyla adeta bir idol olan güzel oyuncunun en çok bütünleştiği şeydir saç rengi. Bugüne dek insanların en çok dikkatini çeken şey olmuştur kızıl saç. Hatta benim bile,bir cafeye ya da restauranta gittiğimde gözüm ilk olarak kızıl saçlı...
  2. Kızıl saç kimlere yakışır

Kızıl saç kimlere yakışır

kızıl saç kimlere yakışır şarap kızılı saç rengi kızıl kime yakışır kestane kızılı rengi akaju kahve Erkekler tarafından çok beğenilen kızıl saç rengi; hangi kadına, hangi tene ne kadar yakışır? Saçınızı kızıl renge boyatmayı düşünüyorsanız eğer, ben derim ki bu konuyu okuyun daha sonra kararınızı verin mele'lerim :) Beyaz Tenli Bayanlar: Hemen hemen kızılın tüm tonlarını boyatabilirler. Bu...
  3. 2012 Kızıl Saç Modelleri

2012 Kızıl Saç Modelleri

kızıl saç kızıl saç renkleri kızıl saç boyaları kızıl saç modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Kızıl Saç modellerini Seven meleklerimiz bu yazımıza tam da sizlere göre. Kadını en güzel gösteren biri de saçlarımızdır. Saçalarımız ne kadar bakımlı ne kadar parlak olursa yüzümüzde okadar güzel görünür melekler :) Saçlarınızı kızıla boyamadan önce önerilerimize göz atın: Dikkat...
  4. 2012 Kızıl Saç Renkleri

2012 Kızıl Saç Renkleri

Kızıl Saç Renkleri 2012 Kızıl Saç Renkleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda benim gibi saç rengini değiştirmek isteyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, yılın saç rengi trendleri arasında yer alan kızıl saç renkleri 2012 modellerini paylaşıma sunuyoruz.
  5. kızıl saçlar için makyaj

kızıl saçlar için makyaj

selam hanımlar saçlarımı yeni kızıl renge boyattım ilk kez bu rengi deniyorum yakıştığını söylüyorlar ama ben makyaj konusunda ne yazık ki bilinçsizim çünkü kızıl saçlılara hangi renk makyaj yakışır bilmiyorum lütfen bana bu konuda yardımcı olurmusunuz beni daha çok çekici yapacak ve kızıl saç rengimle uyum sağlayacak makyaj nasıl olmalı?

Sayfayı Paylaş