gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

kızım dişlerini gıcırdatıyor

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

çocuklarda diş gıcırdatma nedenleri sebepleri nasıl geçer tedavisi hakında genel bilgiler sevgili melek arkadaşlarım 7 yaşına henüz girmemiş bi kaç ay sonra girecek olan bir kızım var ve geceleri dişini gıcırdatıyorr ben çok huylanıyorum ama ondan ötesi kızım dişlerine zarar veriyor dişleri aşınıyorr ne yapacağımı bilemedimm

uykuda diş gıcırdatmanın stersten olduğunu duymuştum acaba kızımın bilemdiğim bir sorunumu var :S

şuan süt dişleri var o yüzden pek önemsemiyorum ama diğer kalıcı dişleri çıktığında da bu durum olursa naparımm bilmiyorum
    site içinde baktım yetişkinlerde diş gıcırdatma konusu var okudum ama yinede annelik işte ya geçemzse diye korkuyorum

bu tür sorun yaşayan meleklerden fikir bekliyorumm:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

"Anasının kızı mı" diye hep merak ettiğimiz İşte Kızımın Son Fotoları diye bize tanıttığın minik Nisa' dişlerini mi gıcırdatıyor?
    Acaba Diş gıcırdatma neden olur? şimdi bende merak ettim :) Anne olarak evet haklısın, bunu takıntı yapmaya.

Az önce bana ve diğer tüm Melek'lere sordular http://www.meleklermekani.com/anket-100-kisiye-sorduk/198257-takintilariniz-var-mi.html diye, aklıma gelmedi gelse yazardım.

Nisa'yı yerime öp ve bir doktora götür.

Sana ve Nisa'ye ve diğer tüm aile fertlerinize, sağlıklı günler dilerim:)

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    evet ***** malesef gıcırdatıyorr umarım kalıcı dişleri çıktığında aynı sorun olmaz ozaman dr götürrüm
    bizde seni öptük çok teşekkürler:)

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bende yapıyorum onu ya normalde hayatta gıcırdatamam ama gece uyurken yapıyorum ve bazen öyle bi oluyoki uyanıyorum artık düşünün :D:D Kızın inş ilerde yapmaz ablam...

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ayy refram sendemii:S ayt inş benim kızım kalıcı dişleri çıktıktan sonra yapmazzz bide ben duyuncaa kötü oluyorumm içim bulanıyorr:S gırcc gırccccc:S

kızım dişlerini gıcırdatıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dişi Kuş Olmak Zor öyle dimi kızlar

Dişi Kuş Olmak Zor öyle dimi kızlar

Kadın olmak ne zor hiç düşündünüz mü? Kadın olmanın dayanılmaz ağırlığını bilmeyenler kadın olmak konusunda ahkam kesenler keşke bir gün bile olsa onların yerinde olabilselerdi. Doğuştan başlayalım. Eğer ilk çocuk kız olarak dünyaya gelmişseniz. Önce babanın daha sonra dede ve diğerlerinin ufak da olsa buruk bakışları ile karşıla bilirsiniz. Anne o her daim şefkat dolu yüreğiyle sizi sarmaya...
  2. bebeklerde diş çıkartma belirtileri neler kızlar

bebeklerde diş çıkartma belirtileri neler kızlar

Kızlar yaklaşık bebeğim 2 haftadır iştahsız ve hiç birşeyi yemiyor. Onun haricinde kusması var ve sürekli dışkısını yapıyor dün gecede yaptı. Yahu bu diş ne merem bişeymiş böyle kızlar ömrüm gitti ya. Şimdi sizlere şunu sormak istiyorum. Diş çıkartan çocuklar nasıl belli olur. bunun tam belirtileri nelerdir yardımcı olun lütfen.
  3. kızlar İdentist Ağız Ve Diş Sağlığı Nerede

kızlar İdentist Ağız Ve Diş Sağlığı Nerede

Kızlar İdentist Ağız Ve Diş Sağlığı Nerede acaba nerede olduğunu adresini bilen var mı aranızda?
  4. kızlar dişlerimizi fırçalamayı unutmayalım

kızlar dişlerimizi fırçalamayı unutmayalım

Gebelikte diş bakımı diş paketleri Selam kızlar hamilelikte hormanlardan dolayı diş etleri çok daha hassaslaşıyor bu nedenle bir çok hamile fırçalamaktan kaçınıyor kesinlikle fırçalamaya devam edilmeli mutlaka hem sabah hem akşam aksatmadan devam edilmeli
  5. 6yaşındaki kızım diş gıcırdatıyor sebebi ne olabilir?

6yaşındaki kızım diş gıcırdatıyor sebebi ne olabilir?

slm melekler ,ya benim 6 yasnda kızm var uyurken asirı derecede dislerini gicırdatiyor bilgisi olan varsa paylasırmısınz?

Sayfayı Paylaş