gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızım idrar yaparken ıkınıyor acaba neden?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba benim kizim iki aylik oldu idararini yaparken boyle ikinir gibi yapiyo sonra bir rahatlama oluyo neden acaba bide boynunun alti kipkirmizi sanki boyle kesik kesik duruyo bebe yagi surdum pisik kremi kullandim gecmiyo bana ne onerebilirsiniz?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Merhaba öncelikle bebeğinizin cildi için en doğal ve mükemmel krem anne sütüdür bebeğinizin boynunun altını günlük güzelce silip temizledikten sonra biraz anne sütü sürerek kızarıklıklardan kurtulabilirsiniz. Bebeğinizin ıkınması ise idrardan daha çok gazla alakalı olabilir bu durumu iyi izlemenizi öneririz eğer gerçekten idrarla birlikte ıkınma sözkonusuysa doktora gitmeniz gerekecektir çünkü idrar yollarında iltihaplanma söz konusu olabilir. Sağlıklı günler..

BEYZA21 bunu beğendi.
kızım idrar yaparken ıkınıyor acaba neden? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstenmeye gelinen kızlar neden kahve yapar

İstenmeye gelinen kızlar neden kahve yapar

. istenmeye gelinen kızlar neden kahve yapar Bu damada verilen bir mesajdır ve yer yer çok çeşitlilik gösterir. İşte bu kahve sunma geleneği ile damada verilmek istenen mesajlardan örnekler: "Benimle evlenirsen sana geceleri uyku yok. Önden söyleyeyim de sonra mıçını devirip yatma. Enerjini topla, uyuma!" "Bu sana yapıp yapacağım son kahve. Doya doya iç. Evlendikten...
  2. Kız İsteme Muhabbetinde Neden Kızlar Kahve Yapar

Kız İsteme Muhabbetinde Neden Kızlar Kahve Yapar

"Benimle evlenirsen sana geceleri uyku yok. Önden söyleyeyim de sonra kı..ını devirip yatma. Enerjini topla, uyuma!" "Bu sana yapıp yapacağım son kahve. Doya doya iç. Evlendikten sonra sen yapacaksın ben içicem. Hele bir köpüklü olmasın, anyayı konyayı göstericem..." "Bi fincan kahvenin 40 yıl hatırı var. Bu durumda evliliğimizin ilk 40 yılı için benden fazla bi şey...
  3. İdrar yaparken yanma

İdrar yaparken yanma

idrar yaparken yanma çiş yaparken yanma idrar yaparken yanma, ağrı, kan gelmesi, zorlanma, yanma hissi, acı, sızı, yanma ve ağrı, sistit, idrar yanması Merhaba Melek'ler, bu yazımızda idrar yaparken yanma, ağrı hissi ve kan gelmesi gibi sistit ve ayrıca idrar yolları enfeksiyonlarını ele alıyoruz. Sistit neden oluşur? Yanlış ve eksik genital temizlik İdrar kanalının kısalığı...
  4. İdrarımı yaparken aşırı yanma oluyor nedeni nedir?

İdrarımı yaparken aşırı yanma oluyor nedeni nedir?

idrar yolu yanması neden olur,idrar yolu yanmasının nedenleri,idrar yolu yanmasının tedavisi,idrar yolu enfeksiyonları,idrar yolu enfeksiyonları hakkında bilgiler İdrar yolu enfeksiyonu oldukça sık rastlanan ve daha çok kadınları etkileyen bir rahatsızlıktır. Ağrılı ve sıkıntı verici olabilir ama çoğu kez, kendiliğinden veya doktorun belirleyeceği bir antibiyotik tedavisiyle birkaç gün...
  5. İdrar yaparken yanmam var nedeni nedir?

İdrar yaparken yanmam var nedeni nedir?

İdrar yaparken yanma, şeklinde ortaya çıkan idrar yollarındaki iltihaplanma olan sistit, kesinlikle ihmal edilmemesi gereken bir rahatsızlıktır. İhmal edildiğinde kronikleşen, böbrekler ve mesanede kalıcı hasarlara yol açabilen bir sorundur.Kadınlar anatomik yapısal farlılıklar nedeniyle, erkeklere göre bu rahatsızlığa daha fazla yakalanır. Çünkü üretra kadınlarda daha kısadır. Araştırmalara...

Sayfayı Paylaş