kizima isim bulmaya yardim edermisiniz??

canım ilk hayırlı olsun..kızını rabbim size bağışlasın..hayırlı ve sağlıklı bir evlat olsun..tuğçe çok güzel bir isim kardeşim gibi yakın olduğum bir dostumun ismi..nilsu ve tuanna da güzel..tuanna isminin anlamı; cennete düşen ilk yağmur damlası

canım ilk hayırlı olsun..kızını rabbim size bağışlasın..hayırlı ve sağlıklı bir evlat olsun..tuğçe çok güzel bir isim kardeşim gibi yakın olduğum bir dostumun ismi..nilsu ve tuanna da güzel..tuanna isminin anlamı; cennete düşen ilk yağmur damlası

aminn canim sagol, tuana cok var sülalede, o yüzden düsünmedik :)

bu arada

Tugce 3
Asel 0

Bak bak hemen avatırını da değiştirdi, seni gidi cadı, tatlı cadım bu varya senden daha cadı :)
evetttttttttttt o da cadı ama tatlı cadılardan bırı kanımca:)
emoşummmm daha cok ısım cıkar ...bence ıkısı uzerınde cok durma tamam guzel ısımler.... bırde c g meselesı cıktı yarabbım....arastırmaya devam et tatlım yaw....amam bunlar ılk sıralarda olsun derım

evetttttttttttt o da cadı ama tatlı cadılardan bırı kanımca:)
emoşummmm daha cok ısım cıkar ...bence ıkısı uzerınde cok durma tamam guzel ısımler.... bırde c g meselesı cıktı yarabbım....arastırmaya devam et tatlım yaw....amam bunlar ılk sıralarda olsun derım

aylardir bakiyorum... ama taktimmi takiyorum i$te :)

Yap canım pespembe yap her tarafı, bende ok severim zaten pembeyi, bide yeşil hastasıyım...

bende pembe, lila... klassik kiz renkleri :)

tuanna çok varsa :D tuğçe güzel bence

Tugce acik ara önde gidiyor :)

Geri