gebe
  1. yeşilerik

yeşilerik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kızlaaarrr size önemli bişey sorabilir miyim?

Konu, 'Deneme Odası' kısmında yeşilerik tarafından paylaşıldı.

selam kızlar,bi konuda yardımınızı istiyorum. ben evliyim ve doğum kontrol hapı kullanıyorum. adetimi 1 hafta geciktirmek istiyorum, bildiğim kadarıyla hap kullananlarda 1 hafta verdipimiz o süreyi vermeden devam edince kullanmaya bu mümkün dediler.sizin bi fikriniz var mı?

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hiç bişe anlamadım desemm:S daha açıklayıcı yazarsan anlasam bişe derim ama gerçi hapta kullanmadım hiç fikrimde yok ama daha ayrıntılı yazarsan yardımcı olan çıkar

3. yeşilerik

yeşilerik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani demek istediğim bu doğum kontrol hapını 7 günlük ara vermeden kullanmaya devam ettiğin sürece geciktirmiş oluyorsun dediler. bunu deneyen ya da bilgi sahibi olan var mı demek istemiştim:)

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğum kontrol hapı bildiğimiz gibi regl olmayı önler. Şayet reglinizi bir hafta geciktirmek istiyorsanız, bir hafta fazladan kullanıp, bir hafta sonra bırakın. Bıraktığınız hafta adet olursunuz zaten :) Ama size önerim, bir haftadan fazla geciktirmeyin adetinizi :) Hiç bir sakıncası yok :)

siyahinci50 bunu beğendi.
  5. yeşilerik

yeşilerik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim canım...ben de biraz korkmuştum acaba bi sakıncası olur mu diye ama içim rahatladı tekrar teşekkürler:):)

kızlaaarrr size önemli bişey sorabilir miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin siz bişeyler önerin

gelin siz bişeyler önerin

sevgili mm sakinleri bir süredir bu sitedeyim yanlız burda bişeylerin eksik olduğunu hissediyorum açıkçası bu eksikliyin ne olduğunu çözmüş dyilim burda sayılı bir kaç arkadaşın dışında aktif olan üye sayısı çok az demekki bişeyler eksik yada yeterli deyil kendi adıma ben bu siteyi çok seviyorum burdaki dostluğuda seviyorum madem burası bizim sitemiz o halde el birliğiyle burayı dahada...
  2. Sizce hangisi daha önemli???

Sizce hangisi daha önemli???

Evet arkadaslar sizce bi arkadasta, seviligilide, este olmasi gereken en önemli özellik nedir?
  3. || Siz Önemli ve Özelsiniz ||

|| Siz Önemli ve Özelsiniz ||

Çoğunlukla gerçek kimliklerimizi saklayan sosyal maskeler takıyoruz. Dünyanın olmamızı istediğini sandığımız kişi halindeyiz. İnsanların söylememizi istediği şeyleri söylüyor, giymemizi istedikleri kıyafeti giyiyor ve yapmamızı istedikleri şeyleri yapıyoruz. Başkaları gibi yaşıyoruz… İçinden ağlamak geliyorsa ağlamayı….Mutlu isek şarkı söylemeyi erteliyoruz ve bu zamanları yaşamak yerine bir...
  4. Sizde aşkınız için böyle bişey yapar mısınız?

Sizde aşkınız için böyle bişey yapar mısınız?

sizin hiç böylesine sevdiğiniz yada seveniniz oldumu ÖNCE YAZIYI OKU LÜTFEN !! Shangai üniversitesindeki bir öğrenci sevgilisine akıl sır ermez aşkını anlatmak istedi... Ve ne yaptı ?? Üniversite kampüsündeki odalarda kalan her kız öğrenciye çukOlatalar vererek akşam saat 08:00 de baZılarının ışıklarını açmalarını bazılarınında kapatmalarını istedi. Gerisini resimden izleyin... Gerçekten...
  5. Eşler arasındaki yaş farkı sizin için önemli mi?

Eşler arasındaki yaş farkı sizin için önemli mi?

eşler arası boy farkı eşler arasındaki yaş farkı arasında yaş arası evlilikte boy Eşler arasındaki yaş farkı sizin için önemli mi? Sizce yaş farkı ne kadar önemli bir birliktelikte....... Sizce bayan mı büyük olmalı erkek mi??? yoksa farketmez mi??? Eşinizle sizin aranızda kaç yaş fark var?:) Bence erkek buyuk olmalı.. Esim benden 4 yas büyük..bence normali arada 3 - 5 yaş olması

Sayfayı Paylaş