gebe
  1. OMRU HAYATIM

OMRU HAYATIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar 786 besmelı serıf okuyalım varmısınız

Konu, 'Gebelik' kısmında OMRU HAYATIM tarafından paylaşıldı.

786 besmele besmele 786 i şerif duası KISLAR EGER ISTERSENIZ SIRAYLA HAMIS OLMAK ISTEYENLRE 786 TANE BESMELE I SERIF OKUYALIM BEN ASAGIYA YAZICAM YAPILMASI GEREKNLERI KIM ISTIYORSA ISMINI YAZSIN FAKAT ISMINI YAZDIRANDA OKUYCAK YANI KAC KISI OLURSAK 786 YI KISI SAYIYISINA BOLCEZ KISI BASINA KAC TANE DUSUOSA HERKES KIM ICIN OKUNCAKSA OKUYUP DUASINI YAPICAK AMA EGER OKUYAMAM DOISANIZ HIC ADINIZI YAZDIRMAYIN YANI VEBAL ALMAYIN BEN YAPILMASI GEREKENLERI YAZIYORUM KATILMAK ISTEYENLER BENDE VARIM BENDE OKURUM DIE YAZSINLAR BEN LISTE DUZENLIYCEM HERGUN BIRIMIZ ICIN OKUYALIM aLLAH NASIP EDERSE COK ZOR DEGIL TOPLAM 10 DK NIZI ALIR VE EMIN OLUN BEN FAYDASINI GORDUM BEBEK ICIN DEGIL AMA BASKA BI SI ICIN YAPMISTIM ISE YARADI RABBI KABUL ETTI BIZ DUA EDELIM RABBIM HAYIRLISINI NASIP ETSIN
    ONCE GUZELCE ABDEST ALIP NIYETT ETTIM ALLAH RIZASI ICIN 2REKAT NAMZ KILMAYA DICEZ VE NAMZ KILCAZ SELMA VERDIKTEN SONRA OTURDUGUN YERDEN KALKMADAN ONCE

YA RAHMAN YA RAHIM OLAN ALLAHIN ADIYLA SUPHESIZKI SEN ALEMLERIN RABBISIN.HERSEYE GUCU YETENSIN.DUALARIMIZI KABUL EYLE YA RABBI BIZLER SADECE SANA INANIP SENDEN YARDIM SITERIZ SANA BESMELE I SERIF ILE DUA EDECEGIM.ALLAHIM SEN SU ARKADASIMIZA SAGLIKLI VE HAYIRLI EVLAT NASIP ET RABBIM SEN DUAMI KABUL EYLE AMIN DICEKSINIZ SONRADA SIRAYLA EKSIKSIZ

70 ESATAGFURULLAH
    11 SALAVAT
    66 KELIME I TEHVID
    66 YA ALLAH
    TESBIHLERINI CEKIP BASLIYOZ BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM DICEZ KISI BASINA KAC TANE DUSUOSA OKADAR BESMELE CEKICEZ OK
    EGER ANLAMADIGINIZ YER VARSA SORUN ARKADASLAR HADI BAKLIM KIMLER KATILMAK SITIOSA YAZSIN RABBIM TEZ ZAMNDA HEPINIZIN GOBISINI DOLDURSUN INSEALLAH AMIN

2. efsun_55

efsun_55 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap: Kızlar 786 besmelı serıf okuyalım varmısınız
    Allah razı olsun ömrüm çok güzel bişey düşündün.umarım buay bebeğine kavuşursun canım Allahın izniyle.
    yaz bacım benide listeye ne gerekirse okurum vallahi.
    Rabbim kabul buyurur inş.

3. OMRU HAYATIM

OMRU HAYATIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

cumlemizden allah razi olsun iyi dilekrin icin sagol okumak isteyenler ve okutmak isteyenler adini yazsin ben varim die enson duzenleme yapicam buarda sadece hamisl olmak icin degil ben ole yazdim ama kim ne istiosa onun icinde ole duasini yapariz rabbim kabul etsin inseallah

4. melikee

melikee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bende varım corbada tuzumuz olsun

5. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    bende varim canim benide ekle düzenlemeyi yapar yapmaz baslayalim dualara

6. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Bende varım canım :) Haber vermeyi unutmayın :)

Son düzenleme: 10 Mayıs 2009
  7. melikee

melikee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hadiinn bı an once ayarların yaw hasta olmadan

Kızlar 786 besmelı serıf okuyalım varmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fikriniz varmı kızlar

fikriniz varmı kızlar

merhaba benim bir sorunum var yüzümde tüyler çıkıyor.. şöyleki ben sarışınım ve yüzümde yanak bölgemde tek tek siyah tüyler çıkıyor ve çok rahatsız edici görünüyorlar... bundan 2 sene önce başladı doktora gittim diana35 kullanmamı bunun çıkacak tüyleri önleyecegini söyledi çıkanlar içinse lazer tadevi önerdi bir sene kadar diana35 kullandım ve çıktıgı süreçten beri lazer tedevi uygulanıyor...
  2. kızlar bir bilginiz varmı(kpss)

kızlar bir bilginiz varmı(kpss)

kızlar biraz önce okudum kpss ye lise mezunları ve mezun olabilecek durumda olanlar girebilir diyor..sizce liseyi bitirmeden girilebiliyor mu bi bilginiz varmı..benim lise seneye bitiyor ve duyduğuma göre bu yıldan sonra lise mezunlarıda giremicek bir bilgiz varsa paylaşın çok merak ettim..yarın soracam ama size bi sorayım dedim melişler:dil:
  3. Arap Kızı Kremi Kullanan Varmı

Arap Kızı Kremi Kullanan Varmı

güneş lekesi cilt lekeleri arap kızı kremi faydaları kullananlar yorumları hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Meleklerim sizden yardım istiyorum...Malum yaz ayları güneş çok yakıcı cildimizi güneşten korumamız gerekiyor fakat ben bu yaz buna çok dikkat edemedim ve malesef cildimde güneş lekeleri oluştu... Ciltdeki lekeleri kimyasal yollarla yok etmek mümkün fakat ben doğal...
  4. Kızlar Tüp Bebek Riskleri Varmıdır

Kızlar Tüp Bebek Riskleri Varmıdır

Tüp Bebek Riskleri Varmıdır? Merhaba hanımlar acaba tüp bebek tedavisi riskleri var mı? Ablam tüp bebek tedavisi görecek ama ailecek biraz endişe ediyoruz belki riskleri vardır diye, her hangi bir riski ya da yan etkisi var mı? Aranızda tüp bebek yaptıranlar varsa lütfen cevap versin.
  5. kızlar fikri olan varmı?

kızlar fikri olan varmı?

kaşıntımdan dolayı doktorum bana dün canesten diye bi fitil verdi tek kullanımlık.dün gece koydum.lavaboya gittiğimde ilaç tortularıyla karışmış pembe bi akıntı geldi.bu arada adetim 4 gün geçti bu bi yerleşme kanaması olabilirmi?

Sayfayı Paylaş