gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar bana kardeşlik sözleri mesajları vs lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam melekler, bana kardeşlik ile ilgili sözler lağzım. Kısada olabilir uzun yazıları da olabilir. varsa yine kardeşliği çağrıştıran şiirleri de verebilirsiniz arkadaşlarım. Teşekkür ediyorum. Allah rağzı gele.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kızlar bana kardeşlik sözleri mesajları vs lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları lazım bana

En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları lazım bana

En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları arıyorum ben. bir yıllık evliyim ve canımın içi kocamın hayatımın anlamı olan adamın doğum günü geliyor ona belki slayt yaparım belkide ikimizin resimlerinin üzerine güzel bir doğum günü sözleri yazarım diye düşündüm bu yüzden sizden En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları istiyorum kızlar.
  2. Süslü Mesajlar lazım bana

Süslü Mesajlar lazım bana

Arkadaşlar öncelikle hepinize keyifli ve neşeli günler diliyorum ve benim için özel olan bir arkadaşıma göndermek için sizden Süslü Mesajlar sunmanızı istiyorum şimdiden tşkler.
  3. En güzel Kardeşlik Mesajları 2012 kardeşlik sözleri

En güzel Kardeşlik Mesajları 2012 kardeşlik sözleri

Kardeşlik ile ilgili Sözler Kardeşlik Mesajları 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizden kardeşlik mesajları isteyen siz sevgili misafirlerimiz, bu yazımızda sizler için seçtiğimiz en güzel dostluk mesajları içeren yeni kardeşlik sözleri paylaşıyoruz. Kardeşinle mücadele etme, onunla alay etme, ona verdiğinden sözden dönme. (Hadis-i Şerif) Müslüman müslümanın kardeşidir, onu terk ve...
  4. Zehir Mesajlar lazım bana

Zehir Mesajlar lazım bana

Selam arkadaşlar bana mümkünse Zehir Mesajlar yazmanızı rica ediyorum. Bir arkadaşım için çok gerekli ona en zehirli mesajları yazıp sözlerimle zehirlenmesini istiyorum.
  5. bana asker mesajları güzel sözleri lazım

bana asker mesajları güzel sözleri lazım

Askerlerle ve askerlikle ilgili güzel sözler ve mesajlar arıyorum. Nişanlım askerde ve onu çok özlüyorum. Faceden paylaşmak için asker mesajları istiyorum... ;(

Sayfayı Paylaş