gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar bebeğim bir türlü yumurta yemiyor napacam

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar yumurta son derece önemli ama benim bebeğim bir türlü yumurta yemiyor ağzında geveleyip duruyor. Hani büyük insanlarda bazen yumurtanın o sarısından ( bu arada yumurta kaynamış kızlar ) nefret ederler. Ama bebeğim yemeli tavsiyeniz var mı ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Öncelikle size bebek beslenme programını sunuyor ve besin değeri oldukça zengin olan yumurtanın faydaları için bebeğinize yumurta yedirmek için, ek gıdalarda verdiğiniz bebek çorbalarına yumurta kırabilirsiniz. Böylelikle bebeğiniz yumurtanın faydalarından yararlanacaktır:) Bebeğinizn yumurta yemesi için aklımıza bu fikir geldi, umarız işe yarar:)
    Sağlıklı günler dileriz...
    Meleklermekani.com

Kızlar bebeğim bir türlü yumurta yemiyor napacam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim bebeğimin gazı çıkmıyor bir türlü çıkaramıyorum.

Benim bebeğimin gazı çıkmıyor bir türlü çıkaramıyorum.

Kızlar bana gaz çıkartma yöntemlerinden bahseder misiniz. Sizler bebeğinizin gazını nasıl çıkartıyorksunuz. Ben bir türlü çıkartmayı başaramıyorum. İlk çocuğum olduğu iin biraz tecrübesizlik var açıkçası lütfen yardımınıza ihtiyacım var.
  2. bebeğim bir türlü doğmuyor 41+3 günlük hamişim

bebeğim bir türlü doğmuyor 41+3 günlük hamişim

kızlar ya 41+3 günlük hamişim ama bebeğimden daha ses seda yok acaba tehlikeli bir durum mu bu. Suni sancı vs yaptırsam ne olur. Bunu yaşayan oldu mu ?
  3. Bebeğim bir türlü emmiyor daha 2.5 aylık yardımm

Bebeğim bir türlü emmiyor daha 2.5 aylık yardımm

Bebeğim gözümün nuru daha 2.5 aylık ve memeyi reddediyor.Ne yapacağım şaşaırdım.Üstelik meme uçlarım feci derecede yara, canım çıkıyor ama emzirmeye çalışıyorum, en fazla 2-3 dk alıyor sonra ağlıyor istemiyor, ne olacak böyle ? :(((
  4. Kızımın pişiği bir türlü geçmiyor yardım edin :(

Kızımın pişiği bir türlü geçmiyor yardım edin :(

Merhaba.Kızımın altını doğruğu günden bu yana sık sık açarım hatta bazen bez israf ettiğimi bile düşünürdüm .Ama buna rağmen çocuğun altı pişikten kurtulmadı.Ne yapacağımı şaşırdım. Ne tavsiye edersiniz?
  5. kızım yemek yemiyor

kızım yemek yemiyor

bana yardımcı olun kızım 2,5 yaşında ama hiç yemek yemiyor ne yapacagımı sasırdım hıc hastada olmadı cok sukur ama beslenme cok dusuk

Sayfayı Paylaş