Kızlar boğazdan bağlamalı abiye modellerine ihtiyacım var?

• Konbuyu başlatan Gökhan'ıncicegii
  • Başlangıç tarihi
G

Gökhan'ıncicegii

Forum Okuru
Kızlar boğazdan bağlamalı abiye modellerine ihtiyacım var?

Boğazdan bağlı abiye melek kadınlar kulübü boğazdan bağlamalı abiye forum'da.​

Arkadaslar 1 ay sonra kuzenim evlenecek başka şehire tayin istedi ve çıktı ondan bu tarihe kaldı düğünleri şimdi sizden acil boğazdan bağlı abiye örnekleri ve nerelerden alabileceğimi öğrenmek istiyorum. Fikirleriniz varsa lütfen paylaşın. Söylemesi önümü açmak istemiyorum boyundan tutan abiyeler çok şık durduğunu düşünüyorum ama nerelerden daha uyguna alabilirim fikir verir misiniz?

Merhabalar
Neden sadece abiye olarak boğazdan bağlı modellere takılı kaldın anlamadım aslında farklı modellere de bakabilirsin çok farklı internet sitelerinde bambaşka seni daha şık gösterecek modeller bulabilirsin aslında biraz da aslında vücut tipine de bakabilirsin bunu seçmek için örneğin göğüslerin büyükse biraz boğazdan bağlı abiye uygun olabilir ama küçük göğüslere sahip sen bu senin için dezavantaj olabilir karın bölgesi kiloluysa alt kısımları biraz bol alabilirsin kilolu göstermeyecek şekilde. Ama illaki boğazdan bağlamalı abiye modeli olsun istiyorsan Trendyol Sefamerve abiyefon Hepsiburada gibi sitelere bir göz atmanı isterim. Özellikle biraz kilo varsa siyah lacivert tonu renkleri seçebilirsin olduğundan daha ince gösterir. Dilersen abiyenin üzerine yakışacak "özel günlerin tercihi topuz saç modelleri" yazımızı da aşağıdaki linkten inceleyebilirsin.

Geri