kızlar çok aciiilll nolur yardım edin

canım benim kızıldan sonra siyah yapmıştım zaten tek çareydi..:laugh:şimdi siyahta akıp yine kızıl çıkınca dedim kumral yapiim daha doğrusu avatarımdaki renk olsun dedim..rengi tam olarak bilemeden kumral aldım..şimdi ikinci boyada diplerle uçlardaki fark kapanıcak inşallah..resimdeki renk küllü kumral mı acaba?

canım eğer siyah aktı diyosan diğer renkler kumral falan bence hiç tutmaz,yani aktıkça uçlarla dipler gene değişir gibi geliyo bana:S bikaç ay siyah boya derim ben,aktıkça boyarsın siyaha,bide neden akınca kızıllar çok belli oluyo tam anlayamadım,ozaman saçın baya kızılmış senin :) boyadan kaynaklanıyoda olabilir mi acaba,kolestonun çok aktığını duymuştum,ucuz adi gibi görünen boyalar daha iyi oluyo,hatta kuaförlerde ucuz boya kullanıyo:D ben alix yada paletteyi öneririm,hatta kuaförler alix kullanıyo,ama kullanmadan alerjik bi durum olup olmayacağına bi bak,ciddin hassas falan olabilir,benden söylemesi cnm :) fotodaki rengi de bilemiyorum valla.

Avatarındaki kestane rengi değil mi Işıl? :D Hem onlara bakıp imrenme Işılcığım onlar normal insan değil manken insanı. :D Bu kadar takma bırak üst üstü de uğraşma kaş yapacam derken göz çıkarcan. :D

kızıl yada siyah saç boyası akıtmak için beyaz sabun önerebilirim ben kendi kumral saçımı siyah yaptım aptallıkmış.2 kez sabun 1 kez şampuanla yıkayıp çıkıodm epey aktı.Ayrıca kızıl üstüne kahve,koyu kestane gibi renkler tercih edebilrsin arkadaşım yaptı çok güzel oldu ama her boyama arasını uzun tutmalısın çok zarar verir saçlarına lütfen çok koyu renk seçimlerinde ii düşünün kızlar çok pişman olunuo

Canım, kozmetik boyalar için en az 15 gün beklemen lazım. Fakat naturel boyaları kullanabilirsin, onlarda daha çabuk akıyor ama bir süre idare edersin. Kolestonun koyu kahvesi ve kumralı, sağ uçlarını siyah köklerini ise boyadığın rengin tonunda yapıyor. Benim sana tavsiyem yine kolestonun natuırels serisinden böğürtlen siyahını alıp yapmandır. Hem çok şık, zarif ve çekici gösteriyor fakat, dediğim gibi kozmetik, kimyasal maddeler içeren boyalardan daha çabuk akıyor :)

rüyama yafrime kesinlikle katılıyorum canem ama ben kızılım güzelim herkersi ezerim hahahahahahahahahahah gayet memnunum yani yakışıyosa kızıl güzel bir renk oluyor hahahaha seksi ayrıcada hahahaha :kiss:

Geri