gebe
  1. Melek908

Melek908 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Kızlar fikirlerinize ihtiyacım var [Telefon kabı süsleme ]

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında Melek908 tarafından paylaşıldı.

Arkadaşıma doğum günü hediyesi yapacağım.Öğrenci olduğum için,masraflı şeylere girişmek istemedim.Öncelikle bir telefon kabı alıp,arkadaşım gsli olduğu için gs amblemiyle süsleyip sonra kabın kenar köşe artık bir yere küçük ve güzel bir yazı şekliyle ona hitap ettigimiz lakabı yazacağım.Dalga geçme amacli kullanilan lakaplardan degil ama bu,hosuna giden bir lakap.Herneyse.Ama benim telefon kabina bunu nasil yapacagim hakkinda fikrim yok.Az cok arastirdim akrilik boya kullanmak gerekmiş sanırım.Fakat lakabini yazarken nasıl yapacagim.Harflerin birbirine karismamasi lazim.Bilgileriniz varsa yardimci olur musunuz bana.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, telefon süslemesi için akrilik boya yada oje kullanabilirsiniz. Oje ile telefonu boyadıktan sonra üzerine parıltı dökebilir , kuruduktan sonra cila sürebilirsiniz. Oje ile telefon boyamanın dezavantajı telefonun oje kokması .Bunun yanısıra harflerin karışmaması için HARF CETVELİ kullanabilirsiniz..

3. Merve Merve Merve

Merve Merve Merve Forum Okuru

Merhaba canim bir kagida yazip harfleri bosluk gelecek sekilde kes. Kabin uzerine koy ve bosluklari boya.

Kızlar fikirlerinize ihtiyacım var [Telefon kabı süsleme ] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fikirlerinize ihtiyacım var

fikirlerinize ihtiyacım var

arkadaşlar benim 3,5 aylık bir kızım var eşimle ayrı yaşıyoruz babası bugüne kadar hiç görmedi görmekte istememişti bensee ilerde pişman olmasın diye görmesi için uğraşmıştım ama ne olduysa bugün görmek istediğini söyledi ne yapacağımı şaşırdım bi anlamdada korkuyorum göstermeyede akıl verin lütfen
  2. kızlar motive ve fikirlerinize ihtiyacım var(geyik yapanlar yorum yapmayın lütfen)

kızlar motive ve fikirlerinize ihtiyacım var(geyik yapanlar yorum yapmayın lütfen)

kızlar ben lise mevzunuyum kız meslek lisesi cocuk gelişimi bölümü ne ilkokulda nede lisede cok cok iyi bi ögrenci oldugum söylenemez:D ama bu yıl öss ye girmeye karar verdim vermesine de hic bişey bilmiyorum malum meslek lisesi cıkıslıyım bilsem bile liseyi bitireli yıllar oluyo yani hep olumsuzluklar meslek lisesi dershaneye gitmemiş oluşum bölümümn puanı yüksek ve şuandada özel ders alma...
  3. Sizlerin Fikirlerinize İhtiyacım Var ?

Sizlerin Fikirlerinize İhtiyacım Var ?

Merhaba öncelikle siteye yeni üye oldum ve yardıma ihtiyacım var ailemde bana bu konuyla yardımcı olacak okadar çok kuzenlerim benden büyüklerim var onların fikirlerini aldım ama onlar beni tanıdığı için ben buraya yazacaklarımdan beni tanımayan insanların fikirlerini almak istiyorum yardımlarınız için şimidden çok teşekkür ederim hepinize.. *Öncelikle şöyle başlıyım beni seven bir...
  4. Kızlar Dualarınızı İhtiyacım Var

Kızlar Dualarınızı İhtiyacım Var

Merhaba melekler.... Hafta sonu Cumartesi - Pazar günleri sınavım var.... Sizlerden bana dua etminizi istemeye geldim... Duanın her kapıyı açtığı gibi bana bu sınavın sonunda getireceği başarı kapısını da açması için dualarını bekliyorum.... sizleri çok seviyorum kocaman öpüldünüz mutalaka sınavdan sonra sizlere hiç değilse nasıl geçtiğine dair bilgi vericem... Şimdiden dualarınızı...
  5. kızlar lütfen fikir verin çok ihtiyacım var

kızlar lütfen fikir verin çok ihtiyacım var

Bir süredir nişanlımla ve ailesiyle bazı sorunlar yaşıyorum olanlara sabretmeye çalışıyorum ama bu sinirlerimi çok yıprattı ve zor sabrediyorum. dayanamadığım noktalarda sadece yalnız kalmak geliyor aklıma. normalde nişanlımla çok iyi anlaşan, birbirine güvenen ve inanan bi çiftiz. ailesi ilk zamanlarda bana karşı çok iyiydi ama nişanlım askere gidince her şey değişti. artık eskisi gibi...

Sayfayı Paylaş