Kızlar Hamilelikte Okunması Faydalı Dualar hangileri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhaba kızlar ben 7 aylık hamileyim ve bu günlerde nedense bir korku sardı beni annem hamileler korkar hamilelikte normaldir diyor bu ve dua okumamı söylüyor acaba Hamilelikte Okunması Faydalı Dualar hangileri bilen varsa lütfen yazsın!

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gebelikte Okunacak Dualar
    -Doğacak Çocuğun mücahid olması için KAF Suresi okunur.

-Güzel Yüzlü olması için YUSUF Suresi okunur.

- Ahlakı güzel olması için İNSAN-İBRAHİM Suresi okunur.

-İlk 4 ay 70 bin SÜBHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ okunur.

- 9 ay boyunca 71 tane ENBİYA SURESİ okunur.

-Doğumu Kolaylaştırsın diye İnşikak Suresinin ilk 3 ayeti okunur.

-Çocuk doğduktan sonra 36. günü Enbiya Suresi okunur.

- Ateşli Hastalık olmaması için Ali İmran Suresi okunur.

- Ağlayan Çocuğa Cuma saati kulağına ezan ve Ali İmran Suresi 83. ayeti okunur.

-Bol bol Yasin okunur.

- Terfice, tüncina hatimleri okunur.

Kızlar Hamilelikte Okunması Faydalı Dualar hangileri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Nazardan Korunmak İçin Okunması Gereken Dualar

nazardan korunma duası nazardan korunma duasi şirinlik duası korunmak için dua şirinlik duaları Nazardan kurtulmak için hangi dualar okunur? CEVAP İnsana, hayvana ve hatta cansıza da nazar değer. Nazar hastalık yapar, hatta öldürür. Kadınlara ve çocuklara daha çok tesir eder. Peygamber efendimizin zamanında Esed oğullarından nazarı değen bir kimse var idi. Üç gün bir şey yemez, sonra...
  2. hamilelikte okunması gereken kitaplar neler :)

Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler Melinda Blau,Tracy Hogg 0-1 Yaş Bebek Beslenmesi ve Merak Ettikleriniz Hilal Mocan / Alfa Basım Yayın Bebeğinizin İlk Yılında Sizi Neler Bekler? Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff, Sandee E. Hathaway / Epsilon Yayınları Hamilelik doğum ve Bebek Bakım Kitabı Ayşe Öner / Klan Yayınları
  3. Mirac kandilinde okunacak dualar hangileri kızlar ?

Kızlar Nihat Hatipoğlu'nun proğramında bu dualar söylenmiş ama ben not vs alamadım bilen kişiler bana Miraç Kandilinde okunacak duaların tam bir listesini verebilirmi_ TŞk.
  4. En Faydalı Kuruyemişler hangileri

Kızlar kuruyemişler hayatımızın keyif dolu anlarını süsler sinema filmi izlerken en sevdiğimiz diziyi seyrederken kaselerde ellerimizde kuruyemişler çatır çutur yeriz peki En Faydalı Kuruyemişler hangileri biliyor muyuz? Bilen varsa yazsın En Faydalı Kuruyemişler nedir diye.
  5. Cuma Günü Okunması Hayırlı Olan Dualar

cuma duası, cuma günü hangi dualar okunmalı, cuma günü okunması gereken dualar Günlerin en hayırlısı olan Cuma günü okunmasında büyük faziletler ve hikmetler olan cuma günü dualarını sizler için paylaşıyoruz. Melekler mekanı.Com olarak hakkınız da hayırlı olacak tüm dualarınızın kabul olmasını dileriz. Cuma günü ikindi namazı ile güneş batmasına kadar olan zaman diliminde Allah’dan...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. hamileyken okunacak dualar nihat hatipoğlu

,
  2. hamilelikte okunacak dualar nihat hatipoğlu

,
  3. hamileyken okunması gereken dualar nihat hatipoğlu

,
  4. hamilelerin okuması gereken dualar nihat hatipoğlu,
  5. hamile iken okunacak dualar nihat hatipoğlu,
  6. nihat hatipoğlu hamileyken okunacak dua,
  7. hamilelikte okunması gereken dualar nihat hatipoğlu,