gebe
  1. kuzey güney

kuzey güney Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kızlar hamilemiyim yardım edin !!!!!

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında kuzey güney tarafından paylaşıldı.

kızlar dün idrar testi yaptım 2.kırmızı silik çıktı bu ne demek oluyor ??

2. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    canım buyuk ıhtımalle hamılesın :) yarın kan testı yaptır ıstersen sonuc 1 saat ıcınde cıkıyor

3. kuzey güney

kuzey güney Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ewt yarın yaptırıcam çok sabırsızlanıyorum 1 hafta önce yaptırdım kan değerim 4 çıktı doktor adetini bekle dedi ama bekleyemiyorum kiii

4. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    ayy canım inş gebesindir.çünkü ikinci çizgi silikte çıksa gebelik var pozitif olarak kabul ediliyor kan değerin 4 çıkmış belkıde yeni başlayan bir gebeliktir o yüzden değer öledir ama şimdi yükselmiştir belkide sen hemen bir kandan testir sonucu da bize söle tamam.hayırlısı olsun inş.çok sevındım şimdiden.

5. kuzey güney

kuzey güney Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bu sabah gittim kan verdimmm 3.30 alcam çok heyecanlıyımmmm

küçükmelek123 bunu beğendi.
  6. korkmaz

korkmaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kızlar ilişkiden kaç gün sonra testte çıkar acaba. 6 sında regl oluyorum 1 inde ilişki yaşandı bugün 4 ü çatlıyorum meraktan idrar testi yaptım tek çizgi 9 aylık evliyiz daha ilk deneme :)

kızlar hamilemiyim yardım edin !!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim yardım edin

acaba hamilemiyim yardım edin

selamlar ilk meaajım yumurtlamadan sonrakı gunlerde midemde yanma hıssettım.acı bı tat gelıyodu agzımı.sımdı gunum 1_2 gun gectı adet belırtılerı var ama cok yogun bel kalca gögüs bacak agrısı var ayrıca spralımı son adetten önce cıkardım hemen gebe kalınırmı
  2. Hamilemiyim nolur yardım edin

Hamilemiyim nolur yardım edin

Hamilemiyim Adetime 1 gün var korunmayı bırakmıştık bu ay mide bulantım oluyor test yapsam doğru çıkarmı acaba meraktan çatlıyorum
  3. Hamilemiyim lütfen yardım edin...

Hamilemiyim lütfen yardım edin...

Öncelikle, 15 Nisan tarihinde en son adetimi gördüm. 26 günde bir adet görüyorum, yani 10 Mayıs tarihinde adet olmak gerekiyordu. Bugün itibariyle 1 gün geçti. 9 Mayısda yani olası adetimden bir gün önce iki tane idrar testi yaptım ve ikisinde de iki çizgi çıktı:) aynı akşam kan testi yaptım ve kan değerim de 228,3 çıktı. 4 haftalık gebeliğe denk geliyor. Hemen dr. randevu almak istedim...
  4. hamilemiyim yardım edin bana

hamilemiyim yardım edin bana

hamilemiyim merhabalar..ben en son ocak 27 de adet oldum ve bu ay hamile kalabilmek için günleri takip ettim..merak ettiğim şu an miğdemde ekşime var sağ kasığımda bir batma hafif bulantı var.25 günde bir adet oluyorum ocak 15 te kantahlili yaptırdım değer0,100 çıktı yani negatif acaba çıkmama ihtimali olabilirmi .şimdiden teşekkürler.
  5. İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin

İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin

Selam lar ben test yaptım bi çizgi çıktı sonra silinik çıktı hasta olmama bi hafta var sonra yüzde Yüz sonuç veren test yaptım tek ve net çıktı sizce hamile miyim acil yardım

Sayfayı Paylaş