gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2013

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
    2012 İlkbahar Yaz Kıyafetleri

Merhaba miller ben 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu modellerini görmek istiyorum malum bir kaç aya yaz alışverişimizi yapacağız ve ben modelleri şimdiden bilmek istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kızlar İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fendi 'den 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Tasarımları

Fendi 'den 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Tasarımları

Bu konu; Fendi 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, moda haftalarında ki defilelerle 2013 ilkbahar yaz koleksiyonlarını görücüye çıkaran isimlerden biri de Fendi 'ydi. Ünlü İtalyan markası tasarımlarında lüks ve pırıltılı kumaşlarla hayli göze çarpıyor. Geniş formlarda hayli, rahat olarak tasarlanmış ürünlerde geometrik kesimler ve köşelerle aykırı...
  2. Lacoste 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Lacoste 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Bu konu; lacoste 2013 koleksiyonu hakkında bilgi vermektedir. Lacoste 2013 yılında yine kendi çizgisinde mükemmel tasarımlarla ilerliyor. 2013 modasında dikkat çeken desenli kumaşlar Lacoste ayrıcalığıyla tasarlanınca daha bir göz alıcı olmuşlar. Tek bir ana rengin üzerinde genelde puantiye ve çizgi desenlerini kullanan Lacoste biz kadınların dilinden anlıyor. Güzelliğinize güzellik katacak...
  3. 2013 Louis Vuitton İlkbahar Yaz Koleksiyonu

2013 Louis Vuitton İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Bu konu 2013 louis vuitton ilkbahar yaz koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Paris moda haftasının belki de en ilginç defilelerinden biriyle bu sayfamzıda sizlerleyiz. Louis Vuitton 2013 ilkbahar yaz sezonu için canlı renklerden oluşan ilginç bir koleksiyon hazırlamış. Damalı ve iri çiçekli desenlerle harmanlanmış, göz alıcı sarıların, oyuncak yeşili, krem, beyaz ve...
  4. 2013 Christian Dior İlkbahar Yaz Koleksiyonu

2013 Christian Dior İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Bu konu; 2013 Christian Dior İlkbahar Yaz Koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dünyaca ünlü modacı Christian Dior 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu için çiçekli mi çiçekli tasarımlara imzasını attı. Birbirinden renkli ve canlı tasarımların göze çarptığı bu koleksiyonda parlak kurmaşlar, desenli elbiseler ve peplumlar dikkat çekiyor. Şık pantolonlar ve belden oturan...
  5. H&M İlkbahar Yaz 2013 Koleksiyonu

H&M İlkbahar Yaz 2013 Koleksiyonu

Bu sayfa; H&M İlkbahar Yaz 2013 Koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü giyim markası H&M 2013 ilkbahar yaz sezonu için tropikal iklimden ilham alan bir koleksiyonla tüketisiyle buluşuyor. Ananas ve üzüm figürlerinin bol bol kullandığı bu içaçıcı koleksiyonda saçak, püskül ve kabartma detaylarına rastlıyoruz. Yıllardır yaz aylarının kurtarıcısı espadril...

Sayfayı Paylaş