Kızlar kafayı YİCEMMMMMMMMMM yardım edinnnn nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ya dert etme şonuçta sende birgün yaşlı olucan tamam ben seni tam olarak anlamam ama benim dedem ve babaannem bize 2 haftalığına geldikeşke halıa eşeseler..
ne yapıolar biliyormusunuz şimdi babam tavuk almış oturduk tam yicez dedem ttavuğu iki eliyle tuttu ortadan ayırdı ve yarısını tabağına koydu zaten 4 kardeşiz ben,annem,ablam,kardeşim yiyemedik Allah'tan fasulye yemeği vardı..
ya yediğinde değilim ama yiyemediğimdeyim.
birde yemek yemeği bilmiyorlar dedem sürekli ağzından yemek ve suyu döküp duruyor.
dün babam manavdan pırasa almış pırasayı koyduğumuz tabağı bacaklarının arasına aldı ağzından ne dökülürse pırasaya döküldü su içti ağzından damlayan su pırasaya yemeğin ortasında takma dişini çıkarıp duruyor ben ne yapayımmmmmmmmmmmmmmmm.

Evli olunca bambaşka oluyo sonuçta benim gençliğim böyle gidiyo bunu cook belirtim ama anlatamadım galiba kınamıyorum zaten. Ve ne olursa olsun ben elim onlar için daha kötü bişey ya anlatılacak çok şey var da neyse allah yardımcımız olsun

aylincim gecmis olsun gercekten cok zor durumdasin anliyorum..Keske kapiyi kitleseydin ..Ninede yapacak yer sizin odayimi buldu sansa bak kizz .. Valla ne olcak bizim bu halimiz bilmiyom canim. kolay degil ahh ahhh basina gelmeyen bilmez..Allahim bizide gorsun sanada banada guzel bir ew nasip edsin hee vallahi biktim bendee yeter artik.Sabir sabir artik catlaycamm..Sabir edmekden baska care yok..Kimse yasamadan bilmz halini vaktini ne diyim bacim sabirli ol Allah yardim edsin cumlemize

kıs lavişiiiiim zati o yüzden sesimi çıkarmıyorum bebeğimm.. ama bende gencm kmse hayatının böle olmasını istemez anam kilit alsam ne fayda yine kapıının arasından şoooooor diye gelirr.bide herkes kaynanamla benm üstüme gelio. kaynanamn görümceleri dio anneme bişey olursa görürsünüz diye ama kendileri ölse bakmazlarrr

kel ölür sırma saçlı kör ölür badem gözlü olurmuş canım.. ama çok güldüm ya kıyamam sana hahaha Allah kurtarsın nedym

canım 3 oda evde 3 aile + kayın biraderler 2 kaynanayla aynı evde, bi yandan da kaynananın görümceleri böyle hayat mı olur Allah aşkına bunlar senin başını yemezlerse iyi. kadın hole abdest bozuyosa alzheimer olmuştur senin bakmana değil doktora ilaca ihtiyacı vardır Allah aşkına böyle evlilik mi olur yav yazık sana.evde 2 karı koca, 2 bekar kayınbirader var, eşinle uygun olmayacağın zaman kapını kilitle ne olur ne olmaz valla çok üzüldüm senin için Allah yardımcın olsun. ama bi konuda da katılıyorum bazı şeyleri yaşlılıktan değil de cimrilikten yapıyolar yani cimrilik etmeyip ışığı yaksa wc yi görecek sizin kapıyada yapmıcak o hacetini.bizim büyük babaanne de aynen öyle,malı çok kıymetli. eniştem buna kıytırık çin malı bi radyolu kasetçalar almış onu bize elletmiyodu siz kırarsınız bozarsınız diyodu ve bunu dediğinde biz üniversiteye gidiyoduk yani çocuk da değil. keşke baştan kabul etmeseydin canım ya böyle evlilik mi olur yazıksın yav :(

ben bu konuyu traji komik buldum, Rabbim birine çok verir azıttırır,diğerine az verir arattırır derler bu da öle olmuş, biriniz kapımın önüne işedi diyor ( yaşlılık zordur aslında etme bulma sınav dünyası ),diğeri yemeği şapırdatıyor tavuğu tam yedi ben yiyemedim siz olduğunuz güne şükür edin en azından size uyuşturucu bağımlısı diye karakola şikayet etmiyorlar , evinizde gelip dövmüyorlar.Gençliğimi yaşıyamıyorum diyorsunuz şunu bir düşünün bir insan yaşlandı ,unutkan oldu diye kurtulmak istiyorsanız Allah size o gençliğinizi yaşayacak zamanı verme garantisi var mı,sizin o gençliğinizde yaşlılıkdan beter bir duruma düşmeyeceğinizin garantisi varmı, yaşadığınız güne şükür edin yarının ne getirdiğini bilemezsiniz.

canım 3 oda evde 3 aile + kayın biraderler 2 kaynanayla aynı evde, bi yandan da kaynananın görümceleri böyle hayat mı olur Allah aşkına bunlar senin başını yemezlerse iyi. kadın hole abdest bozuyosa alzheimer olmuştur senin bakmana değil doktora ilaca ihtiyacı vardır Allah aşkına böyle evlilik mi olur yav yazık sana.evde 2 karı koca, 2 bekar kayınbirader var, eşinle uygun olmayacağın zaman kapını kilitle ne olur ne olmaz valla çok üzüldüm senin için Allah yardımcın olsun. ama bi konuda da katılıyorum bazı şeyleri yaşlılıktan değil de cimrilikten yapıyolar yani cimrilik etmeyip ışığı yaksa wc yi görecek sizin kapıyada yapmıcak o hacetini.bizim büyük babaanne de aynen öyle,malı çok kıymetli. eniştem buna kıytırık çin malı bi radyolu kasetçalar almış onu bize elletmiyodu siz kırarsınız bozarsınız diyodu ve bunu dediğinde biz üniversiteye gidiyoduk yani çocuk da değil. keşke baştan kabul etmeseydin canım ya böyle evlilik mi olur yazıksın yav :(

canım oluo işte böle evlilik napcan yani keske kabul etmesydm ama herseyde hayır varmış ne diyelimm.. derdini veren allaha devasınıda verir..

Geri