gebe
  1. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48

kızlar kiki' yi biliyo musunuz çok ilginç ama gerçek

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında elfce tarafından paylaşıldı.

ilginç am wwwkarthorozcom kiki kibrit kızlar dün çok ilginç birşey duydum. biliyor musunuz bilmem. ama gerçek oluyo. kiki diye bi ruh var. ona sorular soruyorsunuz. şöyle oluyo. 6 tane kibritle çağırılıyo.3ünü sen alıyosun 3 ünü karşındaki.sonra ikisini baş ve işaret parmaklarınla tutuyosun kibritlerin ucu karşındaki insana dönük olarak.diğerinide kendine paralel bi şekilde tutuyosun.yani aynen U harfi gibi.karşındaki de bunları aynen yapıyo. sonra içinizden 3 kulhü bir elham okuyosunuz.daha sonra sorun,KİKİ GELDİN Mİ diye.gelirse kibritler içe dışa yada yukarı hareket ediyor.mesela içinizden birini soruyosunuz.diyelim engini tanıyomusun.kibritler içeri giderse evet,dışarı giderse hayır yukarı giderse bilmiyorum demek.

ben dün denedim oldu

tavsan-cık bunu beğendi.
  2. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    ilginçç emin ol deneyeceğim... hahaha

3. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    çok ciddiyim bir sürü şey sordum şimdilik 2 tanesi oldu biri dün çıktı biri bugün.. çok mükemmel birşey yaa

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy ben yapamam valla korkarım musallat olur falan :D
    Nasıl bi cesarete sahipsiniz öyle :) merak ettim o çıktı dediklerini valla ne sormuştun :D

ask hırsızı bunu beğendi.
  5. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    hoşlandığım bi çocuk var bu gece msj atıcaksa içeri atmıcaksa dışarı dedim içeri girdi gece 1 de çocyk mesaj attı :D yarın iş yerine gelicekse içeri gelmicekse dışarı dedim iiçeri girdi sabah 9 da iş yerindeydi :D :D çok ciddiyim gerçek oluyo

6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    İnanmıyorum yaa hiç korkmadın mı peki :D
    Çok ürkütücü :D:D

7. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48

hayıııırr gerçekten de korkmadım arkadaşlarlaydık zaten çok eğlendik hatta :) denemenizi tavsiye ederim

8. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    ahaha bu bizim kiki yaa :D:D:D:D küçükken toplanır bizde yapardık hem kibrit yoktu ama sanki :D:D bi de gelmedi bize hiç seni sevmiş demekki :hhh: :hhh: eyy kikinin ruhuu geldiysenn üç kere ses çıkarr :hhh: :hhh:

ask hırsızı, nese355 ve CeMoŞ bunu beğendi.
  9. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    siz qüccüksünüz diye gelmiyordur :hhh:

10. çağlam 08

çağlam 08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bnde yapıcamm yaaa... peki herşeyi biliyor mu ne sorarsan sor cevap veriyo mu ... bide tek başıma yapamaz mıyım mesela karşımdaki kişinin yerine bn kendim ayarlasım kibritleri olmaz mı?

11. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Biz küçükken yapıyoduk ama adı kiki değildi yav ahahahaha adı değişikti güya evi yakan bir çocuğun ismi :hhh:

12. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Biz de yapardık lisede ama bizimkinin adı kukiydi .:) Ve biz kalemlerle yapardık aynı şekilde hareket ediyordu. :) Ama ben bilimsel bir açıklaması vardır diye düşünüyorum.

ipektaskin bunu beğendi.
  13. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Bizde kucukken yapardik... Sordugumuz hersey cikardi ne hikmetse:D:D Daha sonra ogretmenimiz aciklamasini yapmisti bize ama unuttum tabi... Bu arada kuki musallat olmasin diye kibritleri yakar sonuna kadar yanmasi icin beklerdik ve balkondan asagi atardik:D:D
    Bak iste evde de simdi yalnizim urperdim azcik:)

14. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    malesef tatlım tek başına olmaz toplam 6 kibritle oluyo 3 ünü sen 3 ünü arkadaşının tutması lazım

15. tuan-a

tuan-a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ayy ben de korkarım cok ztn dıqerlerı musallat olucaqı kadar oldu bı de kıkoyla uqrasmam:D

kızlar kiki' yi biliyo musunuz çok ilginç ama gerçek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok İlgİnÇÇ Ama GerÇek Sİzde Deneyİn..

Çok İlgİnÇÇ Ama GerÇek Sİzde Deneyİn..

ilginçç Ayakkabi numaranisizi yazin Onu 5 ile carpin cikan sonuca 50 ekleyin gene cikan sonucu bu sefer 20 ile carpin cikana 1005 ekleyin cikan sayidan dogum tarihinizi cikarin cikan sonuc un ilk rakami ayakkibi numaraniz son iki rakami yasiniz cikacaktir.. BEN YAPTIM DOĞRU ÇIKTI Bİ DE SİZ YAPIN..BAKALIM NE OLACAK?
  2. ilginç ama gerçek bir sonuç...

ilginç ama gerçek bir sonuç...

Ev telefonunuzun ilk 3 rakamını yazın, (alan kodu kullanmayınız!) · Bu 3 basamaklı sayıyı 80 ile çarpın · 1 ekleyin · 250 ile çarpın · Telefon numaranazın son 4 haneli sayısını ekleyin, .aynı son 4 haneli sayıyı bir daha ekleyin, · 250 çıkartın · 2'ye bölün sonucu kimseye söylemeyin)))
  3. çok ilginç atkı modeli ama çok şirin:)

çok ilginç atkı modeli ama çok şirin:)

atkı modelleri ve yapılışları erkek atkı modelleri ve yapılışı erkek yapılışları örnekleri örnekleri Malzemeler: 2 renk iplik,uygun şiş,gözler için aksesuar Yapılışı: Örgüye 10 ilmek başlayın sağ ve sol yandan 1 er artırarak 20 sayı olana kadar haroşa örgü ile devam edin daha sonra sağ ve soldan 1 er eksilterek 10 sayıya kadar düşelim diğer ipliği bağlayarak önce artırıp sonra...
  4. Evlilik nedir? biliyonuz mu kızlar

Evlilik nedir? biliyonuz mu kızlar

evlilik nedir, evlilik hakkinda, evlilik, nasil olmali, sorular konulari burada melekler Merhaba Melekler, Mutlu bir evlilik nasil olmali? buyrun bu guzel yazida cevap bulalim... - “Peki ustad; evlilik nedir?” Cevap soyle geldi: - Siz birliktelik icin dogmussunuz. Olum meleginin beyaz kanatlari sizi ayirana kadar ayrilmayacaksiniz. Allahin sessiz tanikliginda bile beraber...
  5. Gebelikle İlgili Çok İlginç Gerçekler!

Gebelikle İlgili Çok İlginç Gerçekler!

hamilelikle ilgili ilginç bilgiler, gebelikle ilgili ilginç bilgiler, gebelik dönemi İnsanın yaratılışında Yaradan'ın kadına verdiği en kutsal görev olan gebelik sürecinde kadın vücudunda olağanüstü değişimler yaşanır Melekler. Bu mucizevi değişimlerin kimisin farkındayızdır, kimisinden haberimiz bile yoktur. İşte aşağıda derlenen yazıda gebelikle ilgili son derece ilginç bilgilere...

Sayfayı Paylaş