gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızlar saçlarda kepek sorunu nasıl önlenir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

saçlarda kepek sorunu nasıl önlenir bıktım artık bu saçlarımda ki kepeklerden aynen reklamlarda olduğu gibi siyah renk giyemez hale geldim her gün yıkıyorum ama olmuyor bazen acaba çok yıkadığımdan mı oluyor diyor ve yıkamıyorum işte o zamanda kepekten geçilmiyor:S Bana yardımcı olun lütfen!

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

kızlar saçlarda kepek sorunu nasıl önlenir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Yaşlanması Nasıl Önlenir?

Saç Yaşlanması Nasıl Önlenir?

saç beyazlaması nasıl önlenir saç ağarmasına çare saçların beyazlaması nasıl önlenir kaşların kaşın Saçlarının renginde biçiminde ve yoğunluğundaki değişim, yaşlanmaya bağlı olarak görülüyor. Bu değişim, insanın yaşını da ortaya koyabilen en önemli gösterge. Alman Hastanesi dermatoloji uzmanlarından Dr. Belma Bayraktar, saç yaşlanmasının en önemli göstergesinin saç renginin ağarması...
  2. Saç parlaklığı, kepek sorunu!

Saç parlaklığı, kepek sorunu!

saç parlaklığı saç parlaklığı için çocuklarda kepek sorunu çocuklarda kepek bebeklerde kepeklenme Saçlarınıza canlılık ve parlaklık vermek, kepek sorunundan da doğal yöntemlerle kurtulmak ister misiniz? Isırgan otu ile hazırlayacağınız bu kür sayesinde, saçlarınız parlayacak ve kepekten kurtulacaksınız. Isırgan otunu kuru veya taze olarak kullanabilirsiniz. 1 tatlı kaşığı ısırgan otunu, 750...
  3. Saç Dökülmesi Nasıl Önlenir ?

Saç Dökülmesi Nasıl Önlenir ?

saç dökülmesi nasıl önlenir saç dökülmesi Saç dökülmesi hayatın belirli dönemlerinde ne yazık ki sıkça karşılaştığımız bir sorun melekler . Bu durumun en aza indirgenmesi ve sağlıklı ve parlak saçlar için alınacak önlemler ve tedaviler hakkında ki bilgileri sizlerle paylaşıyoruz :) Saç dökülmesi şikayeti olanlar öncelikle ne yapmalıdırlar? Saç dökülmesinden şikayeti olanlar öncelikle...
  4. Can Sıkıcı Kepek Sorunu İle Nasıl Baş Edilir Nasıl Önlenir ?

Can Sıkıcı Kepek Sorunu İle Nasıl Baş Edilir Nasıl Önlenir ?

saçlarda kepek sorunu saçlarda kepeklenme saçlarda kepek sorunu nasıl önlenir Özellikle yağlı ciltler için büyük sorun teşkil eden ve sık görülen kepek sorunu, çok can sıkıcıdır melekler. Hele de sosyal ortamlarda çok bulunan biriyseniz sizi hayli tedirgin eder. Siyah kıyafetler giymeye çekinirsiniz. Biz de bu yazımızda saçlarda kepek sorunu nasıl önlenir açıklamaya çalışacağız sizlere :)...
  5. Saçtaki kepekler nasıl geçer?

Saçtaki kepekler nasıl geçer?

İnsan vücudunu kaplayan tüm deri (cilt) sürekli yenilenir. Örnek vermek gerekirse yazın sıcaktan yanan kollarımızın üst tabakası soyulabilmektedir. 7 kattan oluşan cilt yapısı en üstteki ölü katman (stratum korneum) dökülür. Çünkü yeterince eskimiş olup, en alttan gelen yeni hücreler ile değişir. Ölü cilt tabakası açık veya elbiseyle kapalı alanlarda fark edilmeden vücuttan uzaklaşır ancak...

Sayfayı Paylaş