gebe
  1. hülya18

hülya18 Forum Okuru

kızlar tarihi galata hamamına hiç gittiniz mi??? açıkçası bu deneyimi yaşamalısınız

Konu, 'Haydi Tatile' kısmında hülya18 tarafından paylaşıldı.

kızlar hamamı tarihi galatasaray hamamı,galata hamının mimarisi,galata hamamının dokusu,tarihi hamamın geçmiş mirası,tarihi galata hamamının içi[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

kızlar tarihi galata hamamına hiç gittiniz mi??? açıkçası bu deneyimi yaşamalısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilim tarihinin en çılgın deneyleri

Bilim tarihinin en çılgın deneyleri

Delilik ile dahilik arasında ince bir çizgi vardır. Bu düşünceden yola çıkan New Scientist dergisi bilim tarihinin en çılgın deneylerini sıraladı. 1962 yılında bir file, insan dozundan 3 bin kat daha fazla olan 297 miligram LSD enjekte edildi.Robert Cornish 1930'larda Yeni ölen bazı köpeklerin damarlarına adrenalin ve anti-pıhtılaştırıcılar enjekte etti. Lawrance Sheean, tırnak yiyen bir...
  2. Siz hiç bu kadar sevdiniz mi?

Siz hiç bu kadar sevdiniz mi?

Bu Yazıyı Sonuna Kadar Bıkmadan Okuyun Eminimki Ağlıcaksınız AĞlamassanız Bilene Gözleriniz Dolucak Garantisini Veriyorum... > >>> >>BU KADAR SEVEBİLİRMİSİNİZ!!!! > >>>>> > >>>>>>Bir otobüs durağında karşılaşmışlardı ilk kez.... Biri > >>>>> > >>>>>>tıpta okuyordu, öbürü mimarlıkta. O ilk...
  3. Yaşamalıyım..

Yaşamalıyım..

facede paylaşılacak sözler facebookta paylaşılacak sözler facede güzel facebookta güzel şeyler simi orjinal boyutlarda görüntülemek için buraya tıklayınız..( Orjinal Boyut: 649x450 ve 54KB ) Hep son cümlelerde kavuştum sana.. Dinlemeliydim,gözlerimi ayırmadan gözlerinden.. Senden sonra çok okudum yazdıklarını.. Anlamasına anladım da, artık çok geç(ti).. Hep geç kalınmış...
  4. kızlar askere gitse erkekler bekler mi beklemez mi?

kızlar askere gitse erkekler bekler mi beklemez mi?

evet canlarım bildiğiniz gibi ailemizde başta ben olmak üzere bircok kişi asker yolu gözlüyoruz...biz gözlemesine gözlüyoruz eee bekliyoruz da askerlerimizi pekii biz kızlar askere gitmiş olsaydık erkekler bizi bekler miydiler???
  5. kız kulesi ve galata köprüsü nün aşkı ::::‏

kız kulesi ve galata köprüsü nün aşkı ::::‏

galata kulesinin hikayesi galata kulesi hikayesi Bu hafta nereye gitsem,üzerime üzerime gelen bağırtılar arasında,işte ben de şimdi , en hazin aşk diye yorumladığım iki sevgiliden bahsetmek istiyorum. Sevgili olmak için mutlaka insan olmak gerekmez ki . Ben cansız diye düşünülen obje,eşya ve mekanların da bir canı olduğuna inananlardanım. Mesela, İstanbul'un iki mucize simgesi Kız...

Sayfayı Paylaş