gebe
  1. İlge

İlge Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Kızlar yardım edin lütfen

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında İlge tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3 e falan çıkardı dimi 0.100 olmazdı alt karında şişlik var kasıklarımda sızlama devam edyo

2. bebegımgelsın

bebegımgelsın Forum Okuru

Geblk olsaydi buyuk ihtmal ckardi cnm bu sonuclar maalesef ki negatif ama emin olmak istyorsan 2gun snra tekrar kanda yaptr

3. İlge

İlge Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ümitleniyo insan işte geç döllenme mi falan dye..

4. umutluyum

umutluyum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3

5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba enfeksiyon kaynaklı mens miktarında değişim gecikme olabilir.Değeriniz gebelik lehine değil..

Kızlar yardım edin lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar yardım edin lütfen çok kötüyüm

kızlar yardım edin lütfen çok kötüyüm

bir kadının en büyük düşmanı yine bir kadınmış sözünü hep duyardım ama ilk kez başıma eliyor bu durum.2 aylık bir sevgilim var benim 8 gün önce askere gitti şafak 452...27 yaşındayım o 26.2 ay herşey güzel seni seviyorumlar falan filan neyse birbirimize sözler verdik beni bekle evet bekleyeceğim falan....neyse bu gitti hergün aradı beni 4 gündür haber yok.kafayı yedim aramızda 1000 küsür...
  2. Depresyondayım kızlar lütfen yardım edin nasıl atlatırım ben bu illeti ?

Depresyondayım kızlar lütfen yardım edin nasıl atlatırım ben bu illeti ?

Derpesyon nasıl atlatılır kızlar ? İlaçta kullanmak istemiyorum ama çevremdeki hiçbirşeyden zevk almıyorum. Çocuklarımdan eşimden, yada izlediğim herhangi bir proğramdan. Böyle sanki boş boş yaşıyormuşum gibi geliyor bana. İnanılmaz rahatsızlık duymaya başladım bu durumdan. Tüm arkadaşlarım nerdeyse benimle ilişkilerini kesmek üzereler. Robot gibiyim. Ne tavsiye ediyorsunuz. Hayattan zevk...
  3. kızlar yaadıklarıma inanamıyorum yardım edin lütfen :((((((((

kızlar yaadıklarıma inanamıyorum yardım edin lütfen :((((((((

sevgilimle bir buçuk yıldır beraberiz fakat bu son aylarda beni yıpratmak için elinden geleni yaptı diyebilirim. sorunlarımız oluyor konuşmuyor, konuşmalıyız halletmeliyiz diyorum yanaşmıyor, kafasına göre takılıyor, hata bende de kendinde de olsa köşesine çekiliyor halletmeye çalışmıyor.. ben ruhen gerçekten yoruldum, önceki gün alışverişe çıktık beğendiğim kazağın çok açık olduğunu söyledi...
  4. Tüp bebek riskleri var mı kızlar yardım edin lütfen

Tüp bebek riskleri var mı kızlar yardım edin lütfen

Tüp bebek yaptırmak istiyoruz ancak çekincelerimiz var, acaba tüp bebek riskleri var mı, varsa nedir, aydınlatırsanız çok sevinecem
  5. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

Sevgilimle 1 seneden beri birlikteyiz daha ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim sürtunurken vajinama zevk suyu geldi sizce zevk suyuyla hamile kalinirmi bide hamile kalirmiyim basım çok ve karnim cok agriyor akintida var çok pismanim inşallah birşey cikmaz yorumlarınizi bekliyorum daha 17 yaşındayım :((

Sayfayı Paylaş