gebe
  1. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43

kızlar zayıflayınca en büyük hayaliniz nedir..

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında seda88 tarafından paylaşıldı.

eveet kızlar istediğimiz kilolara ulaşınca ençok yapmak istediğiniz şey neee :) benim ilk olarak gerçekleştirmek istediğim hayalim mağazaya gittiğimde çok beğendim kıyafetin büyük bedenini aramamak tezgahtara 38 beden olsun lütfen demek hahaha sizn hayaliniz:hede:

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ay semuj aynen bende kot pantolun 30 veya 28 beden ıstemek ya bıde ayhda kendıme bakmak ıstıyorum hafıflemek ıstıyorum

seda88 bunu beğendi.
  3. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    ben de 38 bedenlerimi özledim hakılısn ben kocama bak işte zayıfladım demek isterdim

seda88 bunu beğendi.
  4. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    kızlar o günlerde gelcek inşallah sabırrrrr sadeceee :):)

5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    rahat bir nefes almak, simdi giydiklerimin cogu pantollarin belleri o kadar darki, aciyoooo

seda88 bunu beğendi.
  6. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

azımlıysenız basarıcaz kızlar sabredıcez semuj arkadasımız sımdıden ıkı kılo vermıs azımle ac kalıp mıdemızı kucultucez az kaldı 1 ay bole gıderse hepımızı bırer cıtır olucaz :D:D

seda88 bunu beğendi.
  7. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    aynen ya oturduğun zaman hele pantotolunun düğme kısmı okadar acıtıyor ki bazen açık oturmak zorunda kalıyom hahaha

8. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

arkadaslar bısey solıycem ınanmıycaksınız ben hıc kılo vermemısım aksıne almısım :(:( cok kotutyum ben bı hafta ac gezdım ama:grev:

kızlar zayıflayınca en büyük hayaliniz nedir.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en büyük korkunuz nedir?

en büyük korkunuz nedir?

hayatta en cok neden korkarsiniz
  2. herkes en büyük hayalini yazsın hadi bakalım paylaşımları bekliyorum

herkes en büyük hayalini yazsın hadi bakalım paylaşımları bekliyorum

arkadaşlar en büyük hayaliniz nedir hepinizden bekliyorum mesajsız bırakmayın melekcikler benim en büyük hayalim ilerde hız yarışcısı ve kungfu zen ustası olmak :)
  3. Yaptığınız En Büyük Çılgınlıkk Nedir..???

Yaptığınız En Büyük Çılgınlıkk Nedir..???

Başlıyoruzz... Benim hayatımda yaptığım en büyük çılgınlıkk: Sevdiğim çocuk için koluma bıçakla ismini yazdımm... Sıra sizdeee....!! Alttakii sen ne çılgınlık yaptınn??? :f040::tik::raila:ipatla:kızılötesi::d040::tea::hayal:yastık savaşı:kedi::hhh::baby::dp178::laugh::slm:yupis:oppucuk::A
  4. en büyük korkunuz nedir ?

en büyük korkunuz nedir ?

merhaba meleklerim...hepimizin korkuları vardır...pekii sizlerin bu hayattakii korkularınız neler?
  5. Yaşayan En Büyük Canlı Nedir?

Yaşayan En Büyük Canlı Nedir?

yaşayan en büyük canlı, nedir, nerede yaşar, büyüklüğü nedir, dev bitki, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Yaşayan en büyük canlının bir mantar olduğunu biliyor muydunuz? Ve bu, çok nadir görülen bir tür de değildir. Kesilmiş bir ağaç kütüğünün üzerinde büyüyen bal mantarından (Armillaria ostoyae) muhtemelen bahçenizde vardır. Dua edin şu ana kadar...

Sayfayı Paylaş