gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

klavyede kopyalama işlemini nasıl yapabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mausla kopyalama yapmayı biliyorum ama klavyede nasıl oluyor bilmiyorum.Lütfen klavyede mausa gerek kalmadan nasıl kopyalama işlemi yapacağımı belirtirmisiniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle kopyalanacak dosya yada metin sağ tuşla üzerinde gezdirilerek seçilir.
    Ardından klavyede aynı anda Ctrl ve C tuşlarına basılır.

Hedef klasöre yada belgeye gidilir.

Kopyalanacak yer tıklanır ve aynı anda Ctrl ve V tuşlarına aynı anda basılarak yapıştırma gerçekleştirilir.

ßeLeN bunu beğendi.
klavyede kopyalama işlemini nasıl yapabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nasıl kolay doğum yapabilirim

nasıl kolay doğum yapabilirim

kolay doğum için dua normal doğum nasıl olur kolay nasıl olur normal doğumun olması için dogum nasil -Ağrılarınız başladıktan sonra sıvı gıdaları tercih edin. Bağırsaklarınızın boş olması doğumu kolaylaştırır. -Hastaneye gitmeden önce ılık bir duş alarak rahatlayın. -Sularınız geldiyse ayakta durmayın, en yakın sağlık...
  2. Saçlarımı değiştireceğim nasıl yapabilirim ?

Saçlarımı değiştireceğim nasıl yapabilirim ?

saçımı nasıl sarı yapabilirim saçlarımı nasıl sarı yapabilirim saçlarımı düz saçımı düz değiştirmek istiyorum Bu günlerde saçlarını değiştirmek isteyen meleklerimiz için dünyaca ünlü bayanların değişimlerini sunuyoruz. Belkide size fikir vermesi açısından iyi olacaktır arkadaşlarım. Saçlarınızı Değiştirin! Ünlü yıldızlar saçlarını nasıl değiştirdi? Dünyaca ünlü kuaförlere giden...
  3. ÖSYM Görevli İşlemleri nasıl yapılır?

ÖSYM Görevli İşlemleri nasıl yapılır?

ÖSYM Görevli İşlemleri nasıl yapılır? Selam arkadaşlar ÖSYM Görevli İşlemleri nasıl yapılır bu konuda bilginize ihtiyacım var.
  4. nasıl abiye topuz yapabilirim

nasıl abiye topuz yapabilirim

Kızlar acilen abiye topuz nasıl yapılır öğrenmem lazım, ne olur bana yardım edin :S
  5. saçlarıma nasıl dalga yapabilirim

saçlarıma nasıl dalga yapabilirim

Saçlarım çok düz aynı pırasa gibi ve dalgalı olmasını istiyorum beceremiyorum.Acaba saçlarıma nasıl dalga yapabilirim ? Yardım edermisiniz?

Sayfayı Paylaş