gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Klimalı hayat OY ne Rahat.. ne Rahat!!!

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Melekler siz neyle ısınıyorsunuz allahaşkına yaaaa..
    Kombinin tesisatı yeterli değil diye basınç fırlayıp duruyorrr
    Korkumdan fazla açamıyorumm. Kombiyi değişmek yeterli değil. Tesisatta değişecekmiş..

Bende Klima kullanayım dedimm.. Şimdilik 570 TL elektrik geldi:shootout:
    Diğer ayları bilemiyorum ne yapacağımmm.

Hepmi para harcamak zorundayız yaaaaa:handanca:

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Kalorifer ile isiniyoruz biz abla :)
    Yani dairede sabit olan kaloriferler ile, satin alinanlarla degil yani :)

Ama türkiyede sanirim en iyi isinma yöntemi, isitici diye duydum :S

Böyle birseydi sanirim

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ufff fatura fena kabarık gelmiş yaa doğalgaz da feci gerçekten en iyisi kat kaloriferi aylık yakıt parası ödemek daha ucuz ama o da çevreye zarar :DNe yapsak ben de bilemedim :)

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    abla bizimki de kombili bizimde basınç problemimiz var 3+1 ev para cayır cayır:D:D
    klima ısıtmaz ki bizi yaa:D
    ayrıca cebide yakar valla

5. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

ay bu bizi hayatta ısıtmaz. her odaya koymak lazımmm...
    Hele yoğun kış aylarında dıdıdı oluruz valla:)

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ay o halde isiniz zormus abla. allah yardimciniz olsun...

Ama eger adam akilli isinmak istiyorsaniz, (ki eminim öyledir :))

Bukadar olmasa bile, fatura yine cok gelir...

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim ya bildigim kadari ile,kilimayi aldigin zaman az enerji harcayan ,yani a arti klas olmasima dikkat edeceksin,burada gunlugu 1 euro ya isitan kilimalar var.Tabiki fiyatlari da ona gore degisiyor,alirken pahali fakat kullanirken rahat,eger bir ayda bu kadar para verdiysen bence kullanma,ise yarar mi bilmiyorum da servisten bir yetkili cagir ayarlarini yapsin kilimanin bekli sen iyi ayarlamadin.Bu arada biz kalorifer ile isiniyoruz merkezi sistem.Ankara da iken kombi ile isiniyorduk fakat isitmiyordu.

Son düzenleme: 18 Aralık 2009
  8. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

bizim ki çok şükür merkezi sistem,ayda en fazla 1oo veriyoruz ve ev baya iyi ısınıyo,bazen camı açıyorum o derece.
    marka vermeyim de MasaL ın dediği ısıtıcı gayet güzel,bir de sanırım az yakanları da var onların araştırmak lazım ama dediğin gibi sadece tek bir yeri ısıtıyo.
    valal havalar gitgide soğuyo Allah yardımcımız olsun:uhu:
    evi barkı olmayanlara açıkta yatanlara aç olanlara Allah yardım etsin valla...

9. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

100 TL mi:) Ay bunuda yeni duyuyorum.. Merkezi sistem burdada var en az 300-500 arası değişiyor. İnan Kira bedeli yaa.. Ama diyeceksinki ne diğişiyor aynı şey...

Senin dediğinde epey bi az geldi inan.. Allah cümlemizin yardımcısı olsun ne diyeyeim..

10. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

ankaraya gelin ısınamayan arkadaşlarrrrrrr,bizim siteden de bi ev bulalım oh valla mis mis :D:D

ya çok şükür bizim sitede yani bu civarlarda ucuz ya,dediğim gibi kışın en fazla 1oo,yazın 60falan veriyoruz.çok da iyi ısınıyo evler.zaten herşey ateş pahası,elektrik,su.....Allahtan ucuza ısınıyoruz :):)

11. Bilgimeclisi

Bilgimeclisi Forum Okuru

tarihin en iyi ısınma şekli olan SOBA kullanacksınız o zaman dolduracaksınız odunu kömürü ohh mis gibi ha soba kullanacaksanız kestane unutmayın

Klimalı hayat OY ne Rahat.. ne Rahat!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alerjisiz hayat, oh ne rahat

Alerjisiz hayat, oh ne rahat

miele şikayet Alerjisiz hayat, oh ne rahat Üstün Alman markası Miele’nin alerjiklere özel ürettiği elektrik süpürgesi, çamaşır makinesi ve kurutma makinesinden oluşan “Medic Family Serisi” alerjilere karşı mücadele ediyor, hem evinizi hem de çamaşırlarınızı her türlü alerjik toz, kir ve kimyasal maddeden arındırıyor. Böylece alerjik rahatsızlığı olanlar evlerinde rahat nefes almanın huzurunu...
  2. Rahat

Rahat

Genelde olduğu gibi çıkar.
  3. Kedinizin Rahatı İçin Neler Yapabilirsiniz?

Kedinizin Rahatı İçin Neler Yapabilirsiniz?

Kedi'nin Rahatı İçin Gerekenler Kedinin bir avcı olduğu unutulmamalıdır. Her avcı hayatını gerginlik ve fazla hareketlilik ile geçtiği için uzun dönemli dinlenme sürelerine ihtiyaç duyar. Dinlenme süresinin vucut bakımı, oyunlar ve sevgi gösterileri gibi bölümleri vardır. Bunlar tabii ki yararlıdır. Başarılı bir av, yüksek efor ve ona yetecek enerji gerektirmektedir. Yapılan araştırmalar...
  4. sivilcesiz hayat oh ne rahat!!!

sivilcesiz hayat oh ne rahat!!!

Sivilceler kimi zaman bizi rahatsız eden ve kimi zamanda kötü görünmemize neden olan sorunlarımızdandırlar. Sıkıntılı zamanlarımızda yoğun zamanlarımızda bize kenetlenip daha da çok sıkan ve yoran bu sivilcelerin çözümünü aramak ve bu çözümü uygulamak isteyen birçok bayan var. Pratik bilgiler elbette işimizi görecektir fakat onun öncesinde: sağlıklı beslenmelisiniz, cildinize gerekli...
  5. Sizi en çok ne rahatlatır

Sizi en çok ne rahatlatır

Melekler öfkeli olduğumuz anda istemediğimiz birşeyde ve bunun gibi hayatta karşılaştığımız birçok olaylarda kendimizi kontrol edemeyiz peki neler bizi kontrol edebilir,rahatlatabilir.çoğumuzun cevabı belki aynı olabilir bence yalnız kalmak ve koyu bir türk kahvesi bütün sinirlerimi alır götürür.

Sayfayı Paylaş