Klomenle hamile kalan varmı?

Merhaba,

İlaç hormon bazlı ve yumurtalıklarınızı uyararak ovülasyonu sağlıyor. Bu tür yakınmaların olması normaldir. Henüz gebe değilsiniz. Çatlatma iğnesi olgunlaşan yumurtalarınızı çatlatarak gebeliğe elverişli hale getirecektir. Hekiminiz muhtemelen yumurtalarınızın durumuna bakıcak ona göre çatlatma iğnenizi vuracağınız zamanı , birliktelik dönemini size söyleyecektir..

1 yıllık evliyim çocuk yok doktor klomen verdi kullandım bütün belirtiler var ne zaman test yapsam çıkar

Klomen tedavisi sonrası gebelik testi adet gecikmesi olunca yapılır. Adete 1-2 gün kalada test yapabilirsiniz fakat gecikme olunca yapmanız daha faydalı olacaktır.

Bende klomen ovitrelle kullananlardanım. iğnemi yapalı 7 gün oldu sabah kusmayla uyandım dünde ağzım çok acıydı sizce hamilelik belirtisi olabilirmi

Bende klomen ovitrelle kullananlardanım. iğnemi yapalı 7 gün oldu sabah kusmayla uyandım dünde ağzım çok acıydı sizce hamilelik belirtisi olabilirmi

Merhaba, ovülasyonu sağlayan ilaçlar kullanmışsınız. Bu süreçte bazı septomları yaşamanız muhtemel. Kasık ağrısı, vajinal akıntı,gögüslerde hassasiyet gibi. Yalnız mide bulantısı ilaç kaynaklı değil. Durumunuz psikolojik olabilir yada başka bir tıbbi koşul dan kaynaklanabilir. Yumurta çatlatma iğnesi yapıldıktan 14 gün sonra gebelik testi yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

klomen tedavisine başladık ayın 9da adet olmam lazımdı olmadım hamile olabilirmiyim ne zaman test yapayım

Merhaba. Fsh yüksekliği sebebiyle klomen kullandım bu ay. İğne sonrası 14. Gün ve test yaptım evde ikinci çizgi silik çıktı ama belirgin baya. Hamile olabilirmiyim ? Teşekkürler

Merhaba test sonucuna göre gebesiniz yalnız evde yapılan testlerin hatalı sonuç verme olasılığı var yarın hcg testi yapmanızı öneriyorum.

Geri