Koç Burcu Şubat 2010 Deste Falı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Koç Burcu Şubat 2010 Deste Falı
koç burcu şubat 2010 koç şubat 2010 burcu
Deste Katina Aşk Falı- Koç Burcu Şubat 2010 Açılımı:
meleklermekanikoc-5756.jpg

Sizin İçin Ayın Kartı Zara: Karar kartıdır bu. Çektiğin sıkıntı yada mücadelen varsa bu ay kendin için karar vermen ve değişiklik yapman için en uygun bir dönem.
meleklermekanikoc13-6099.jpg

Urmiaa Kartı: Bakışlarını daha sıcak yapmalısın. Nedense için başka dışın başka sanki. Oysa göründüğün gibi soğuk değilsin. Bazen gözün çok kararıyor. Ne istersen onu yapmadan rahat edemiyorsun. Kafana koyduğunu yapmak seni yormuyor.

Dare Kartı: Karşındaki erkek kolay biri deil. Şüphelerin bu dönem fazla. Gözyaşı dökme. O aslında iyi biri. Bazen kıskandırmakta onu mutlu ediyor. Rahatlayacaksın.

Kapı Kartı: Hayırlı kartlarımdan biri bu. Yüksek mevki demekdir. Şayet çalışıyorsan başarı var. İlişkindede çok sevileceksin .. Hatta öyleki onu etkilediğin zaman senin için yapamayacağı şey kalmayacak.

Bahçeler Kartı: Yanlızsan Tesadüfen biri ile taşışabilirsin. İlişkide uzun ve sadık ilişkiyi temsil eder bu kart. Ayrı olan melekler ise o kişiden buluşma teklifi alabilriler.

Meleklermekanı Tarot danışmanı
handanca

çok teşekkür ederim handanca aynı beni anlatıyosun burcumun özelliklerini fena halde taşırım ben zaten dıştan soğuk gibi görünüyorum ama içim çok farklıdır bazen içimden seni seviyorum demek geçiyo arıyorum başka bişey söyleyip tlf kapatıyorum kendime fena halde çeki düzen vermem gerekiyo

slm handanca arkadaşım 2010 beni darmadağın etti senin yorumların benim ışığım tşkler

Geri