gebe
  1. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48

koç mu? boğa mı ? yardımmm :)

Konu, 'Burçlar' kısmında elfce tarafından paylaşıldı.

kızlar konu şu ben 20 nisan doğumluyum ama kimi yerlerde 20 nisan koç kimi yerlerde 20 nisan boğa diye geçiyo.. bi bilginiz var mı. daha çok koç burcunun özelliklerini taşıyorum ama boğa burcunun özelliklerini taşıdığımda oluyo. anlamadım gitti. bi insan 2 burcun özelliğini taşır mı hahaha

2. Berke

Berke Forum Okuru

en iyi burc özellikleri bogadadır bunu nasıl kanıtlarız hem anketlerle belirleniyor hemde bogaların yasam tarzıyla burcunda olan özellikleriyle karsılastırıp bunu realist bi gözle hayal edin kesin sonuc alacaksınızdır eger bunuda denemek isteniyorsanız ve en iyi burc kımındır die merak ediyorsanız burcunu bilginiz en iyi arkdaslarınızın daha dogrusu takip edebilceniz arkdaslarınızı gözlemleyiniz ve asıl sonuca öyle varırsınız biraz yorucu ama bilgi anlamında büyük bi kazanctır<

3. defne elif

defne elif Forum Okuru

20 nisan koç burcudur. Boğa burcu 21 nisan'dan başlar.

koç mu? boğa mı ? yardımmm :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımmm

yardımmm

:busted_blue::busted_blue: konuları cevaplarken :) bu ıfadeden baska ıfade kullanamıyorum..bunu nasıl yapabılırım...:becky::becky:
  2. Ben Koç Sevgilim Boğa

Ben Koç Sevgilim Boğa

Bir Boğa’ya aşık oldunuzsa bilinçaltınız hayatınıza çeki düzen vermek istiyor olabilir. Boğa burcu sizden çok farklıdır. Risk almayı sevmez, adımlarına dikkat eder ve güvenliğine çok düşkündür. Güvenilir Boğa burcunun sinirleri Koç’unki kadar sağlam değildir, bu yüzden aranızda sürtüşmeler çıkabilir. Boğa burcu çok yavaştır. Bu bazen harika (yatakta), bazen de iyi olmayan (ev satın alırken)...
  3. Ben Boğa Sevgilim Koç

Ben Boğa Sevgilim Koç

Koç ve Boğa birbirinden o kadar farklıdır ki belki de bu farklılık sizi birbirinize çekmiştir. Koç sevgiliniz ateşli, enerjik, hevesli, yeni fikirler ve atılımlarla dopdoludur. Siz ise doğru giden işleri kurcalamaktan sakınan, herşeyi sağlama almayı seven bir kişisiniz. Koç insanı doğru giden işleri bile düzeltmeye çalışan, delişmen, gürültülü, çoğu zaman kendi gücünü ve kararlılığını test...
  4. Yardımm..

Yardımm..

ya beLki buraya böle bi konu açmak yasaksa k.bakmayın..:) 1 hafta sonra dayı dediğim birinin düğünü war we ben hala ne giyeceğime karar weremedim.. annem açık olmasına kızar çok kısa olursada ben giyemem.. yazLık güzeL bir eLbise arıorum söLe diz kapagının üstünde ama mini oLmayacak sekiLde çok aradım ama haLa buLmadım mersindeki arkadasLrada mağza konsuunda yardımcı oLursa çok sevinirim .. bu...
  5. hoşlanıyormuyum hoşlanıyor mu ne yapmalıyım yardımm ? :S

hoşlanıyormuyum hoşlanıyor mu ne yapmalıyım yardımm ? :S

6 yıllık bir ilişkinin ardından tam ilişki denilemez gerçi çünkü ben sevdim o sevmedi öylece devam etti ve ben bıraktım unuttum daha doğrusu hiç kimseye aşık olmadım da hoşlanamdım da yani onun ardından fakat bu ara galiba hşlanıyorudm birisinden etkilendim çok sıcak samimi davranışları var sürekli olarak benimle konuşma çabası içerisinde ben konuşmuyorum diye bana kızıyor hatta :) ahım şahım...

Sayfayı Paylaş