gebe
  1. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28

Koca Derti Bitmiyor..

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında melegimsin tarafından paylaşıldı.

Selam kizlar.Gecenlerde esimin cep telefon faturasi geldi.Orda bi ay boyunca aradigi numaralarin dokumanlari vardi.Sabah faturaya bakti kaldirdi cantasina koydu.Bende o dusa girdigi zaman hemen acip baktim numaralara.Baktimki bir numarayi daha fazla aramis genelikle hep ayni numarayi aramis.Hemen kayit etim numarayi bi yere.Bugunde aradim o numarayi karsida kadin sesi adini felan soluyo suan mesgulum mesaj birakin diyo..Hic sasirmadim..Ama esim bundn once bu kadinin kendine is konusunda yardim edigini soyledi.Ama bana inandirici gelmedi.Inanin kendimi uzmek bile istemiyorum.Esim bendn cok uzak bunuda biliyorum.Kafama takmama karari aldim..Bu evlilik nere kdar surer bende bilmiyorum...!! Cok Yoruldum ..

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    cnm cok üzüldüm ama belki hakikaten doğrudur olamazmı iş için sen kadınla telde konuştunmu neymiş aralarındaki muhabbet

melegimsin bunu beğendi.
  3. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Bacıı dertLer bitmiyo vaLLa sen kendini çok yıpratıyosun farkında mısın hep üzüLen taraf sensin. Bırak takma sen kafana inceldiği yerden kopacaksa kopar hayırlsı olur inş. valla çok üzüLüom ikimize ama napcan. Hiç takma ne edersen kendine edersinn meLek'm...[/B] :kiamam:

melegimsin bunu beğendi.
  4. melegimsin

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    bilmiyorum canim is icinmi ariyo ne yapiyo anlamadim ben bu adami.dokumanlarda hep onu aramis sayfa sayfa bana gelince benm numarami tek tuk goruyorum ..inanirmisiniz beni en son 25 gun once aradi telefonda.mesaj cekerim caldirim ararim o bana donmez. donse bile ne diye beni aradin der. cok ilgisiz coookk :uhu:

5. melegimsin

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    canim bu sefer kendime soz verdim kendimi yipratmaycam uzmulmeycem..dedin gibi inceldigi yerde kopar ben biraz daha sabir eddmek istiyorum..herseyin zamani varr. o gun geldigi zaman olursa oldu olmasa olmaz.. biterrr cok cok.Benimle yetinmeyen insana uzulmeye degmez ..gitsinn baskalariyla mutlu olsun.bakalim aradigi mutlulugu orda bulabilccekmi.Suan maddi durumlardan dolayi bole seyler yapabilir diye dusunuyorum ilgsizlik sevgisizlik normal gormeye calisiyorum..simdi diceksin boyle yapmasimi lazim.hayir degill.belki kendini bole motive edmeye calisiyodur.ne bilim aklim karisk..kendimi kadin diye hisetmiyorum.onun yaninda askerlik arkdasi gibiyim dicem ole bile degilim.bilmiyomki onun hayatinda benm degerim ne merak ediyorum.beni ne diye goruyorr .. besleme gibi bisi oldumm ..Allah herkese kolaylik versin ve banada versin.Yoruldum ,SIKILDIM, mutsuzum ve kendimi mutlu edmeye calismaya calisiyorum..

*AyLinciK bunu beğendi.
  6. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    melekk üzülme tatlımm bol bol dua et rabbim yardımcın olsun canım.hayırlısı nasılsa öle olsun üzülme rabbim büyük

melegimsin bunu beğendi.
  7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

slm hemşo üzüldüm anlattıklarına imkan olsada görüşebilsek

melegimsin bunu beğendi.
  8. melegimsin

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    tessekur ederim canim Allah razi olsun ,,,

9. melegimsin

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    gullum senmisin kiz nerelerdesin canim keske gelsende konussak seninle sohbet etmeyi ozledikk ..

10. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

canım hayırlısı olur inşallah.sıkma canını kendimizi yıprata yıprata bi hal olduk olan hep bize oluyo.çoğu şeyi düşünmekten uyuyamıyorum artık.

11. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    allah yardımcın olsun canım zormuş durumun, sen ağzından duymadan yok öyle bişey diye düşünmeye çalış bilmiyorum ne kdar işe yarar ama üzülme. dilerim ki iş için aramıştır yoksa bi şekilde sen konuşmalarını da yakalardın böyle bi ihtimal de var. hakkında hayırlısı neyse o olsun meleğimsinn..

12. mercimek tanemm

mercimek tanemm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Allah sabır vermiş sana valla ben bu konularda susamıyoum hayatta.. bende şüphelendim ama çocukça şeylerden birazda ayağını denk alsın die.. ama Rabbim sabır versin kendinden ödün vermeden biterse bitsin

Koca Derti Bitmiyor.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koca

koca

Koca Rüyada bir kadinin kendi kocasini görmesi, son derece sevindirici bir haber alacagina, bakire bir kizin evlenmis oldugunu ve bir kocasi bulundugunu görmesi, kisa zamanda evlenecegine; kocasini ölmüs görmek, ummadigi çok kiymetli bir hediye alacagina, kendisini iki kocali görmek, aile içinde bazi anlasmazliklarin bulunduguna delalet
  2. ...Bitmiyor aşk...

...Bitmiyor aşk...

her düşüşünde gözümden siyah damlaların, birikmiş keder, unutulmamış acılara bi taş daha konuluyo kalbimde...Ürperen tenim değil, ruhum bu sefer. öyle bi esiyor ki rüzgar, kalmayacak senden diye inatla haykırıyor yüzüme.Cok soğuk bu gece.bütün hücrelerim kalbimin ortasında inatla tütmeye devam eden küllerin etrafına dizilmiş, küllerin yeniden alev almasını sağlayacak o közü bekliyorlar...
  3. Kadınların derdi hiç bitmiyor Depresyon bayanlarda daha sık görülüyor.

Kadınların derdi hiç bitmiyor Depresyon bayanlarda daha sık görülüyor.

Türkiye Psikiyatri Derneği Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Burhanettin Kaya, saplantı, panik, titizlik bozuklukları ile depresyonun kadınlarda daha sık görüldüğünü belirterek, ''Kadınların biyolojik yapılarının dışında toplumsal baskıya daha çok maruz kalmalarından dolayı depresyona yatkınlıkları daha yüksek'' dedi. Kaya, 10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı günü dolayısıyla AA muhabirine yaptığı...
  4. Koca..

Koca..

Bir kadının evlenmiş olduğu erkek, eş..
  5. Dertler Bitmiyor !!

Dertler Bitmiyor !!

Merhaba ben daha yeni üye oldum 17 yaşındayım Benim dertlerim aslında basit şeyler yani herkese basit geliyor 1 gün mutlu olsam 5 gün mutsuzum sürekli aksaklıklar sürekli anlaşmazlıklar herşeyi çok fazla taktıgımı söylüyorlar ama bu benim elimde olan bişey degil geliyo bi dert kalbime apagır oturuyor sanki en ufak şeye gözlerim doluyor çok hassasım ne yapacagımı bilmiyorum yardım eder misiniz...

Sayfayı Paylaş