kocam çok ilgisiz

okurken üzüldüm acıkcası ama belki bu bir süreç olarak böyledir düzelir belki dua et ki düzelsin .. :) evli olmadığım için diyecek baska söz bulamıyorum

bence canım evliliğiniz artık monotonlaşmış yani artık evde bekleyen eş durumundasın öle olmadığını gstermmen lazım benim de evliliğim bi iki haftadır öleydi kavga ettim olmadı şimdi farklı bi yöntem uyguluyorum sende dene bence aşırı ilgi ve alaka şu an işe yarıyo gibi gözüküo beni gnde 1 kere arayan eşim her saat arar oldu her yerde varlığını hissttr canım eşi değil sevgilisi ol sen heycan yarat ondan bekleme emeğinn karşılığını alacağına inanıyorum canım umarım işe yarar

saolun kızlar konuşmayı çok denedim ama değişen bişey olmuyor
hediyeler aldım özel günlerde hep özel davrandım ama gene aynı
en son yıldönümümüzde baktım bu bişe yapmayacak küçük çocukla dışarda bişeyler yapmak ta zor
bende bir pasta aldım evde akşam otururken çocukta vardı çocukla birlikte girdik yanına elimizde pasta
neyse yedik içtik sonra bana dediki
çok komikti

ondan sonra vazgeçtim bende onun için bişey yapmaktan
çocuğum için dayanabildiğim yere kadar dayanmaya çalışıyorum işte

böyle olacağını bilsem asla evlenmezdim çok pişmanım
çok zor evinde değersiz bir eşya gibi bulunmak

Bence cocugunuda al yanina kafana gore takil o yokmus gibi.. Kadinlar evliligi kurtarmak icinmi programlandi sanki bu isler tek tarafli olmaz illaki onunda katkisi olmali :(( Bi sure o yokmus gibi davran bakalim senin ilgini kaybedince KOMIK kelimesinin anlamini ogrenicektir

bende 2 yıllık evlıyım eşim artık eskısı gibi değil elınden telefon düşmüyor her akşam eve geldıgınde yemekten sonra telefonunu alıyor tv karşısında uzanarak telefonu ıle oynuyor...benımle konuşmuyor muhabbetı yok...öncedn ben soruyordum nasılsın canım günün nasıl geçti iyimisin dıye...bı gün dedımkı ben sormayım yanına oturmayım bakalım nolcak dedım...ve tahmın ettıgım gıbı eve geldı hoşgeldın hoşbulduk bıttı daha hiçbir sohbet yok yne aldı telefonunu elıne yatana kadar ve bende o gün bu gündür hiç sohbetımız yok her akşam aynı şeyler hep elınde telefon...bende uykum geldıgınde ıyı geceler ondan sonra yatıyorum bu yanı.... çıldırcam artık

canım ya..konuşmakla çözülemedigini söylemişsin bence fazlada konuşma kavgaya dönüşüyor sanırım erkekler çok konuşmayı sevmiyor çünkü farklı dilden anlıyorlar.. benden sana tavsiye sende ona o sana nasıl davranıosa öyle davran..rahat ol ilgisiz dur sensizde yapabiliyorum havasını ver..arkadaşlarınla daha fazla vakit geçir çok mutlu görün her fırsatta kahkahalar at giyin kuşan..belki çok dogru bişey degil ama en azından hatasını yaptıgını ilgisizligini anlayana kadar yap..bence çok etkili bi yöntem..elimden kaçıp gidicek başkasına korkusu olcak içinde..

evet çok iyi bir yöntem değil ama kaybetme korkusu olmadığı için böyle davranıyor muhtemelen.. ve karşısındaki konuşunca ya da sorunun ne olduğu konuşmaya çalışınca, onun ayrılamayacağını ve ayrılmaktan korkutuğunu hissediyor daha da fazla... bu dünyaya bir kere geliyorsun ve sen önemlisin bunu unutma, onu düşüneceğine kendini düşün önce, bırak o korksun..

fazla deger vermısın herseyın mukemmel oldugunu dusunmus ve sıradana baglamıs adam kendı arkadasımın dedıgı gıbı ılgılenme bırak erkeklerlerın en nefret ettıgı sey ılgısızlıktır bence bak gör sen ılgılenmeyınce agırdan alınca neler oluyo

selam arkadasım bak aynı durumu bende yasıyorum hatta bu gün konu açıp icimi dökücektimki senin yazını gördüm yine sen çalısıyosun ben evde sabahtan aksama kadar evdeyım üstelık kaynanam ve görümcelerımle yasıyoorum hepsı ben den büyük ne özelimiz var ne ilgi ne bi söz dedigin gibi aynen ama ben 2 yıllık evlıyım bı oglum var konusmaya gelınce bagırıp cagırıyo hıç sevmez. doktora gidiyorum doktor diyokı kaynananlamı anlaşmıyomusun esimlemi sorunun var durduk yere inankı ıkı doktara gittim bana öle dedi neyse ben daha 19 yasındayım görücü usulu evlendim kendimi varya bir 35 yasında hissediyorum beni hiç anlamıyo yerinde olsam biraz gözünü korkuturdum senden ayrılırım diye arkadaslarımın dedigı dogru ilgilen ama eskısı gıbı degil hep üzgün dur yanlıs anlama baska biri olabilirmi acaba senden sıkılmıs olup gözün üzerinde olsun cnm yanlıs anlama lutfen ama ALLAH YARDIMCIN OLSUN :)

canim hic kendini uzme benimde ayni problemim var ama benimkisi 9 yildir suruyor 2 tane canimdan cok sevdigim çoçuklarim oldugu için sabrediyorum ama bazen olmuyor sabirda bir yere kadar.
ben herseyi denedim olmuyor simdi ciddi ciddi ayrilmayi dûsûnûyorum sevgisinden emin ama biraz gôstermesi lazim bunada defalarca sôyledim ama yooook.ya adam gibi sevecek yada bu is biter
ben ona yada cocuklarima simdiye kdar hic bir esirgemedim oda esirgemesin

cnm erkekler onları düşünmüyo genelde hep kadınlar ince düşünür.sen süpriz yapıyomusun eşine bunu düşün önce.sen bişeyleri tetikle oda yapar emin ol.küçük süprizler yap.sinema ayarla bıtane gidin beraber falan.dene bunları bakalım neler olucak.Allah yardımcın olsun cnm iyi şanslar.

Geri