Kocamın en sevdiği yemek!!!

:D Belenim bunları ve daha fazlasını yapıyorum hayatım inşallah bir gün yaparım size de.

Çito var ya bitirdin beni o yemekler hepsi de bayıldığım cinsten. :D Şu perde pilavının sırrını da alalım bi ara diyorum.:D

Sadmincan valla senin kurduğun sofrayı da gördük yani şimdi bize ayak yapma. Neyse saat 6 yı geçmiş eminim yemişsindir yemek.:D

ahahahahahahahaha vişşşş açken hepiniz bakmışınız bende eklerken bittim Allahtan karışık dolma vardı nefsim köreldi :D Cemoo kıss sen urfalısın döktürmüşündür şimdi hahahahahaha kızlar liste inanın çok uzun eklemediğim çok yemek var bir ara perde pilavın sırrını veririm konu açarım;)

valla yorgundum bugün döktüremedim çitoo hahaha alalh kısmet ederse yarın maglka yapacamm hahaha geçen hafta rukilerdeydimm yaptığımız yemeklerin falan resmini çektik siteye atacaz hahaha

cemoş gezemede ve gezmedeki yemekler adı altında hahaha

işte size yaptığım ve kocamın sevdiklerinden ilk aklıma gelenler :ehi:

öncelikle balık panem -- eşim balığa bayılır ..

tavuk şişimi de çok sever ..

sevgililer gününde kendi uydurduğum profiterollü frambuazlı pastam - o zamandan beridir sürekli istiyor hahaha

özellikle haftasonu kahvaltılarımda çok yaptığım pratik pizzalarım -gına geldi yap yap yaaww hahaha

Geri