gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kocasından boşanan kadın mehri geri vermeli mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kocamdan boşandım. Bu evlilikte verilen mehir vardı acaba melekler onu geri vermek zorunda mıyım ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kocasından boşanan kadın mehri geri vermeli mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kocanızı öldürmek mi istiyorsunuz? :)

kocanızı öldürmek mi istiyorsunuz? :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Boşanan kadın memura kötü haber

Boşanan kadın memura kötü haber

KEY kesintisi yapılan 1987-1995 yılları arasında evli olan devlet memurlarından boşananlar varsa, yapılacak KEY ödemesinden yararlanamayacak. Ödeme sadece erkek memura yapılacak. Vatan Gazetesi'nin haberine göre, KEY ödemelerinde geri sayım devam ederken, hem eşi hem de kendisi devlet memuru olan ancak boşanan kadınların KEY (Konut Edindirme Yardımı) ödemelerinden yararlanamayacağı ortaya...
  3. Kadının kocasından kısas hakkı

Kadının kocasından kısas hakkı

Ashâbın ileri gelenlerinden Medine’li Saad bin Rebi, Zeyd’in kızı Habibe ile evli idi. Habibe beyine itâatlı, sözüne saygılı idi. Ama zaman zaman her âilede olabilecek sinirlilikler oluyor, Habibe beyinden yüksek sesle bağırıyordu. Ancak Saad bin Rebi, buna sabrediyor; şiddete kadar işi götürmüyordu. Ne var ki, Saad’ın bu sabrı Habibe’nin cesaretini çoğaltmıştı. Bir defasında yine Habîbe,...
  4. Kadınların Kocalarına Söylemediği Cümleler...

Kadınların Kocalarına Söylemediği Cümleler...

Bir internet sitesi kadın üyelerine 'Kocanıza neleri söylemezsiniz?' diye sordu. İşte kadınların kocalarına söylemediği cümleler... Ankete göre kadınlar, kocalarına şu cümleleri hiç söylemiyor: 1- Bugün pazar istediğin kadar dışarıda kalabilirsin. 2- Arkadaşlarını çok ihmal ediyorsun. 3- Ek kredi kartı istemiyorum. Bir kredi kartı ikimize yeter. 4- Bu akşam sen arkadaşlarınla maç izle, ben...
  5. Çalışan Bir Kadın Parasını Eşine mi Vermeli?

Çalışan Bir Kadın Parasını Eşine mi Vermeli?

Çalışan bir kadın çalışan kadınlar ve eşleri arasndaki ilşki nasıl olmalı kadın erkek ilişkileri nasıl olmalı herşey burda meleklerim. Meleklerim geçenlerde http://www.meleklermekani.com/kadinlar-ve-erkekler/129160-erkek-dedigin-boyle-olmali.html dediğim eşimle çalışan bir kadın kazancını eşine mi vermeli konusunda biraz atıştık. Ben kendi adıma kazancımı eşime verme taraftarı olmadığımı...

Sayfayı Paylaş