gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

kokulu bumlar size terapi gibi gelecek meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Kokulu mumlar ile aroma terapi Kokulu mum modelleri
    Günün yorgunluğunu ve stresini unutmanız için özel olarak hazırlanan kokulu mumlar ile evinizin enerjisini değiştirebilir, huzurlu bir ortam yaratarak vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. aşk kokulu mumlar ile eşinizle romantik bir akşam geçirmek sizin elinizde meleklerim.

kokulu bumlar size terapi gibi gelecek meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bende Artık Bir Melek Oldum Sizler Gibi

Bende Artık Bir Melek Oldum Sizler Gibi

Merhaba Sevgili Melekler Aranıza katılmanın vermiş olduğu büyük bir heyecan ile herkeze kocaman merhaba İstanbulda ikametim 27 yaşındayım,5 yıllık evliyim 4 yaşında dünya tatlısı bir oğlum var.. Zamanla hepinizi tanımak,tanışmak ve kaynaşmak istiyorum..
  2. size oturmaya gelecektik de

size oturmaya gelecektik de

teyzecim bugun evdeyseniz annemler size oturmaya gelecek -niye kendi evinizde oturamıyormusunuz ? -yok değişiklik olsun dediler özlemişler sizi -annene söyle az birazda kıçının üstünde otursun -Şehribar hanım bir fincan tuz verirmisin bende kalmamış da -ayy bende de yok valla bende melahattan aldım dı geçen -niye ayol tuz almıyonuzmu siz eve niye melehattan istiyorsun ki -valla kolay...
  3. Meleklerim Sizler İçin Gökkuşağı Gibi Elbiseler....

Meleklerim Sizler İçin Gökkuşağı Gibi Elbiseler....

Gökkuşağı Gibi Elbiseler Rengarenk Elbiseler İşte sizlere tam yaza yakışan rengarenk Gökkuşağı tadında elbiseler sunuyorum....Ben çok beğendim dedim hemen meleklerimle de paylaşayım....Beğeneceğinizi umuyorum...
  4. mis kokulu lavantalar ile evimizi süsleyelim meleklerim

mis kokulu lavantalar ile evimizi süsleyelim meleklerim

Lavanta kullanım alanları Lavanta dekorasyon ürünleri Lavantanın mis kokusuna bayılıyorum. Evlerde lavantanın en sık kullanım alanı lavanta keseleri. Ama sadece lavanta keseleri ile sınırlı değiliz meleklerim. İstersek lavantalı dekorasyon objeleri yapmamız mümkün. İşte size birkaç örnek;
  5. Şeker Gibi Rengarenk  Ayakkabılar Siz Meleklerimiz İçin....

Şeker Gibi Rengarenk Ayakkabılar Siz Meleklerimiz İçin....

Şeker Gibi Ayakkabılar Rengarenk Ayakkabı Modelleri Rengarenk cıvıl cıvıl giyinmeyi seviyorsanız cıvıl cıvıl elbiselerinizi altına işte şeker gibi rengarenk ayakkabılar bizden....Yaz aylarında cıvıl cıvıl olmaya ne dersiniz...İşte en tatlı ayakkabılar sizler için burada.... Bazı ayakkabıların giymek için değil de karşına koyup izlemek ya da yanında uyumak için tasarlandığını...

Sayfayı Paylaş