kokulu kırtasiye malzemeleri

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
kokulu kırtasiye malzemeleri
Çocukların çok sevdiği kokulu kalem ve silgiler tehlike saçıyor. Kokulu kırtasiye malzemelerindeki kokuları bize ulaştıran çözücüler sağlığa zararlıdır. Bu sebeple anne ve babalar çocuklarına kesinlikle kokulu kalem silgi almamalıdır. Yapıştırıcı alırken ise su bazlı olanlar alınmalı . Ayrıca boya ve kalem alırken de üzerinde azo boyası içermediğine ilişkin bilgi olup olmadığı bakılmalı.Satın alınan malda tse ve ce damgalı ürünler tercih edilmeli.

tşkler abla,valla ben küçükken bayılırdım, bişey olmadı merak etmeyin hahahahahaha
valla ona kalırsa yediğimiz içtiğimiz kullandığımız ahanda şuan dokunduğum klavye bile tehlike saçıyo....

Mutluma Katiliyorum, hatta bence tam tersine, cocuklari derse daha iyi alistiriyor :):)

Sonucta kokulu, ve bi nevi oyun gibi yaklasiyorlar, ve böylece ögrenmekte daha zevkli oluyor :):)

arkadaşlar gerçekten dikkat etmek lazım, böyle ürünler kullanacağınıza hem çevreye hem de sağlığa zararlı olmayan ürünleri tercih edelim. benim 2 oğlum var, birisi kreşe gidiyo daha, diğeri ilkokulda, çok dikkat ediyorum sağlıklarına.. o yüzden tanımadığım bilmediğim ürünleri almıyorum, muji var mesela, onun tüm malzemeleri doğal, hiçbir yapay malzeme kullanmıyolar. bence siz de deneyin, çünkü sağlığı hiçbi şeyle satın alamıyoruz, dikkat edelim.

Geri