gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Kokunu Özledim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

senin kokunu özledim kokunu özledim aşkım aklımda gözlerin senin aklımda gözlerin dinle

Kokunu özledim. Beni mahveden güzel kokunu.
    Kollarınla sardığında burnuma gelen, o güzel kokunu.
    Bazen evime sıkıyorum. Seni yanımda hissetmek için,
    Duygularım daha da yoğunlaşıyor.Kokunu duyduğumda.
    Sana olan özlemim, daha da artarak çoğalıyor.
    İçinden çıkılmayan, bir çıkmaza giriyorum sanki,
    Kokun benimle, ama sen yoksun sevginle.
    Yatağa uzanıyorum. Aklım hep sende.

Düşüncelerimle, kokun karışıyor beynimde.
    Hayallerimde sen, aklımda sen, bitmek bilmeyen özleminle.
    Seni ve seni tamamlıyan, güzel kokunu özledim.
    Ruhumun derinliklerinde, hissettiğim kokunu.
    Böyle bir aşk, ancak mis kokunla tamamlanır.
    Ah aşkım... Birde sen olsan yanımda...
    Değme gönüller, benden mutlu olamaz.
    Seninle ve seni tamamlıyan, kokunla

Kokunu Özledim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koku

koku

Koku Güzel koku görmek erkek için hayırla anılmaya ve övülmeye, kocasız kadın için evlenmeye, işlerinin sonucunun çok iyi olmasına ya da iyi bir hayata, Çirkin koku iç sıkıntısı ve üzelecek bir gelişmedir. (Ayrıca Bakınız; Güzel Koku.)Güzel koku, özellikle kadınlar için çok hayırlı bir rüyadır. Rüyada güzel kokular duyan bir kadın sonunda hayatının aşkını bulacak demektir.Rüyada koku...
  2. Kokunu özledım

Kokunu özledım

kokunu özledim özledim kokunu şiir şiiri ozledim İnsan bir kere sevmeye görsün, Bir kere dalmayıversin, Sevdiğinin gözlerine... Unutur dünyayı. Aşk sarınca içini, aklını yolcu eder... Çocuk olup, konuşur kendi kendine... Bırakır işi gücü bir yana Varsa yoksa aşk... Düşünür de düşünür.... Zerre kadar önemli değildir, Bugün.... Yarın.... Öbür gün... Kulak asmaz kimseye Bütün...
  3. Özledim...

Özledim...

özlem çeken özledim Bu paylasim Özlem ceken melişlerim icin olsun :) bende dahil :hey: Buyrun...
  4. Koku

Koku

Baştan sona sizi meraka sokacak şaşkına çevirecek bir kitap.Sonuna geldiğinizde vayy be diyeceksiniz... Patrick Süskind’in, Almanya’da ilk yayımlanışında tam anlamıyla olay yaratan, aylarca liste başlarında kalan Koku adlı bu romanı, gerçekte alışılagelmiş çok satılanların oldukça dışında kalan, toplum eleştirisini sergileyen bir kitap. Romana konu olan olay, 18′inci yüzyılda Fransa’da...
  5. özledim:((

özledim:((

şimdi anlıyorum senin özleminin neden olduğunu seninle baş başa konuşmalarımızı ve varlığını özlüyorum yokluğunu yaşadığım zamanlarda tek başınayken çok daha iyi anlıyorum yanlızlığın içindeyken seni neden özlediğimi yanlız başına dolaşırken bu boş şehirde anlıyorum neden seni neden sevdiğimi en çok neyini özledim biliyormusun sevdiğim senin o masum yüzünü yanıma geldiğinde misler gibi...

Sayfayı Paylaş