gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Kolay Topuz

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

kolay topuz topuz aparatları kolay topuz yapımı, nasıl yapılır, modelleri, modelleri ve video, yapımı hepsi burada kızlar

Resimlerde gördüğünüz siyah yumuşak aparatı at kuyruğunuzun ucuna takıp baş üstünde kıvırarak düzgün bir topuz elde etmeniz çok kolay..
    Sanırım bijuterilerden bu tarz bir aparatı elde edebilirsiniz..
    Kolay gelsin..

Kolay Topuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. havan topu

havan topu

Rüyada havan topu ile Müslümanlara ait bir kaleye mermi attigini görmek, Islam'a zarar verecek söz isitilecegine ve belki bu sözden zarar gelecegine yorumlanir. Havan topu ile bir yabanci ülkeye veya kalesine mermi atildigini görmek, Islam dini üzerinde hakim olmaya ve memleket sinirlarini korumaya delildir. Eger ates edilen topa bir zarar gelirse, bu düsmana galebe edilecegine isarettir....
  2. Topuz

Topuz

Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, siddet ve sikintidir. Eger topuz sap ve...
  3. Toplar

Toplar

Meleklerim sizlere bir zeka sorusu çözebilicek olacakmı bakalım. Bir suçluya iki kutu ve 10' u siyah, 10'u beyaz olmak üzere 20 top verilir. Kral suçluya şöyle der: "Bu topları kutulara istediğin gibi yerleştirebilirsin, ben daha sonra senin yanına gelip kapakları kapatılmış bu iki kutudan birini seçeceğim. Daha sonra seçtiğim bu kutudan gözlerim kapalı olarak rastgele bir top...
  4. Pratik Topuz Modelleri hem kolay hemde güzel topuz modelleri

Pratik Topuz Modelleri hem kolay hemde güzel topuz modelleri

Topuz Modelleri Pratik Pratik Topuz Modelleri Yapımı Fransız topuz modelleri konumuzu da güncelliyor ve bu yazımızda benim gibi topuz modelleri seven tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, pratik topuz modelleri sunuyoruz Melek'ler. İşte size birbirinde şık ve kolay topuz modelleri hanımlar!
  5. Kolay yapılabilen dağınık topuz

Kolay yapılabilen dağınık topuz

Romantik dağınık topuz yapımı Dağınık topuz yapılışı Sizi doğallığın ve güzelliğin zirvesine taşıyacak olan bu topuz modeline bayılacaksınız. Saçlarınıza kendiniz şekil vermeyi istiyor ancak nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız işte size güzel bir öneri; Saçınızın tamamını ensenizden burkarak topluyorsunuz tel tokaların yardımıyla tutturuyorsunuz ve ortaya çıkan bu şahane topuzla dilediğiniz...

Sayfayı Paylaş