gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Kolera - Aklımın Odaları (ft. Sagopa Kajmer)

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Emeklemekle başlar hayatın yolları Ayak nasır tutar madalyon çift taraflı Naçizane ben ozan dizelerim sızı
    Hangi birimiz yaşadı tek taraflı
    Sorma gitsin
    Yokuşlarım nefes kesselerde ben yolumda
    Sersefil çakıl taşı modunda direnir oldum
    Sebepsiz arbedemdin dilimde küfre döndün
    Özürlerimdin bugüne kabulsüz bir teklif oldun

Keyfime değmeyin rüyalarımda karmaşık teranelerde yazarım
    Olsun varsın anlaşılmaz olsun yunusun kalbi çöple dolsun
    Körpe duygularımı kahpelere de verdim sahteliklerim menfi
    Düşlerimde karakter oldum üzgünlüğüm kendime özgü
    Son hataların yok telafi lüksü küskün düştüm müstakil bir onurun
    Miras kaldı küskün,düşen ağlamaz yazılarımın ana temasıydı
    Ben bildim kendimi sessiz kaldım isyanlarımı da yüreğime gömdüm
    Mültecilerimi öldürdüm hepsini

Lolipop şekerleriyle 18ine kadar flörtsün ve mahluk söyle adın nedir?
    Kaç harften oluşuyosun?
    Kaçın sesli? Kaçın sessiz?
    Kaç davranış sergiledin?
    Kaçı yerli? Kaçı yersiz?

Koş saraylarıma bulabilirsen beni
    Konuş ve dertleş eskisi gibi
    Bul seni getir bana hediyem ol
    AKLIMIN ODALARI SENLE DOLDU TAŞTI (3x)

Kolera - Aklımın Odaları (ft. Sagopa Kajmer) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Sevmedim Vedaları (ve Kolera ft Mirach)

Sagopa Kajmer - Sevmedim Vedaları (ve Kolera ft Mirach)

MOZOLE MİRACH VERSE: Bilki sen kanattın kabuk tutmuş bu yarayı ve emri verdin ruhum acıyı tattı,zehre çaldı.Kokusu keskin bıçak gibiydi,serin bir rüzgarımsa eksik,göz kapaklarımda uykular delik deşik.Sor bu canıma kaç kez talip oldu azrail,gelir geçer selam verir bu kapıma söyle kim bilir en derinde sancılarla sevişir oldu kabusum,huzrum idam öncesinde son dilekti yok yolum.Bak adımlarımda...
  2. Sagopa Kajmer - La Kayyume İllahu (ft. Kolera)

Sagopa Kajmer - La Kayyume İllahu (ft. Kolera)

Papatyaları koklar küçük kız burnuna polenleri yapışır hapşırtır, papatyaları koklar küçük kız... Pirinç tarlasında taşken aranıza karışan gam oldum aman Allah ım onlardamı olgunken ham oldu?Ben deriz derim her işyerinde tabldot etin,huyunu zerkettin ve olgun kelek oldu.Bence fazla hızlı çarptı duvara başvuran bana her vuruşta karavanaydı hakkı silahın oysa alamadın feyz,kendi atını sattı şu...
  3. Sagopa Kajmer - Duygu Sömürgesi (ft Kolera)

Sagopa Kajmer - Duygu Sömürgesi (ft Kolera)

Karnina islemis kiskancli sezim takim nankor Ey kor album kapaklarini acda adimi gor Kokan les azinla yaptin rap diz ve itici Sukurki kellem kurtulcu sen yedin o cekici Tek bir sarki yaparim alirim havani Sen bilirsin ve kahpe bunu bilirken neden sonuca isteriksin Evliyayi rap onunde tek kelimeleyle geyiksin Testislerini tutma Televisyonda cok komiksin (wooo) 'Ben' = 'I' soyle seni neden...
  4. Kolera - Günlerim Ağlak (ft. Sagopa Kajmer)

Kolera - Günlerim Ağlak (ft. Sagopa Kajmer)

VERSE 1 (SAGO) GÜNLERİM AĞLAK SABRIN SONU SELAMETE WARSA DA FAYDASI YOK GÖZLERİM SAĞANAK VARSIN SÖZÜM OLSUN GÜLÜCÜK MERHAMET OLMASIN DEFTERİM SIĞINAK YAZDIKLARIM AYRILIK DAMARIMDA KAN BİTMİŞ GÜNLERİM AĞLAK SALICAKLA KAL BENDEN UZAK DUR YAKIN OLMAX2 RUHUNU TAMİR ETTİR WE İKİ YERİNDEN BIÇAKLA KENDİNİ BAZEN NEDEN BENCİLSİN YADA ÇOK SAF SEN MAF BU CİVARDA YOK MUDUR AF AMA MAHÇUPSUN MAHKUM...
  5. Kolera - Bu Şarkıyı Zevk İçin Yaptık (ft. Sagopa Kajmer)

Kolera - Bu Şarkıyı Zevk İçin Yaptık (ft. Sagopa Kajmer)

Kolo Verse ; Ne Günü Aydınlatabilirsin Nede Geceyi Karartabilir. Yalnız Ama Yalnız Benden Korkun Derken Er Rahim . Firavunda Ondan Korksun İstemişti Her Beyin. Düşünme Beni Bukadar Tırnaklarını Yedin Bitirdin . Ben Karanlığın İçinden Bir Güfte Sendeki Dünya Tozpembe. Bana İtaf Ediliyor Her Beste Kabusun Olduğumu Hissettim. Yaptığın Herşey Benim Sesde Mimik Bana Ait. Haaa Hmm Tavırların Bana...

Sayfayı Paylaş