Kolera - Karantina Embryo

M

Monera

Forum Okuru
Kolera - Karantina Embryo
Verse1

hazretlerimin her sözü beynimde belirginleşti vurgunları yorgun yemişti yolun allah'la her saniye kesişti kafan secdeye kaç kere doğru niyetle erişti serzenişti işin işti annemin karnındaki embiryo ezan sesleriyle gelişti eğitimleriniz akademikleşti yönetmenler yönetilmişti suçlular senaristleşti burunlar kokainleşti suna'nın serçeleri irkilmişti esen güler erginleşti annem azbuçuk sakinleşti suratımın yarısı bergenleşti en yakın dostum şu ve bu gibileşti iğnenizle kalbimin plakları çizilmişti içim mişli geçmişli ay yıl gün dakika ve saniyeler sidik yarışına girişti bu gözümden düşüp ölüp bitişti hızır'ım yardıma yetişti kokum amberleşti yüzüm ekşimişti

hayat alışverişti veriş alış gelişti müzik bomçiki bomçikileşti proflar amatörleşti diliniz kekeledi kemkümleşti hayatının en az altı senesi çift dikişti ses telciklerim gerginleşti saf duru halin şirretleşti

verse2

tabağımdaki erkek topkekleri kim yemişti konuşma balonum iyice genleşti türkiye güzelim çirkinleşti tozlar toplanıp leblebileşti işin helali sütü ana memesinden emişti içinde hayrolan her işti ilkokul kızları ojelenmişti acaba ne işti?mamalar dökülürken lekeler çamaşır suyu içmişti azgın yöre çocuğu töreyle kafayı yemişti delikanlı ibişle enseleşti yarışmalarınızda üç krodan biri seçilmişti bu nasıl haysiyet ezişti tanıdığım kadınların %70'i bıtchti artı hiçti bu beni uçuruma kasıtlı itişti madamın sözleri şifreleşti gözler bedene fetişti fetısh'in seti mütişti durum eşitleşti namuslu hayat deformeleşti dedikodular kulaklarla didişti bas geri frenlerim anileşti bedenim çizgi çizgi filmleşti pide arası bana bağıran eşekti kaprisleriniz egoistleşti ölümler esrarengizleşti tepkiler anileşti adilerin dillerine mani mi yerleşmişti iş ilanı işleşti çiftler birleşti düşünceleriniz mistikleşti.

Geri