gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kolesterol hastalığı diye birşey yokmu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben anlamıyorum bazı doktorlar kolesterol var diyor bazıları yok diyor. Şimdi kolesterol hastalığı diye birşey varmı yokmu? Kafam karıştı doğrusu..:S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Yıllardır dünyada tartışılan bir konudur Kelestrol..Yeni çıkan tartışmaya göre Kolestrol varmıdır yokmudur merak konusu oldu bu konuda doktorlar ikiye bölündü.Kolestrol ile ilgili son çıkan haberde Dünyaca ünlü kolesterol uzmanı Philippe Even kötü kolesterol'ün ilaç endüstrisinin ürettiği bir yalan olduğunu iddia etti.Kötü kolesterol diye bir kavramın olmadığını da söyleyen Profesör Philippe Even'e göre, kötü kolesterol ilaç endüstrisinin yarattığı bir yalandan başka bir şey değil diye açıklamada bulundu.

kolesterol hastalığı diye birşey yokmu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayat diye birşey var

hayat diye birşey var

Nedir ,ne oluyor,unuttunuz mu yoksa yaşadığınızı, günler ,kızgın küller gibi bütün duygularınızı kavurup öldürerek mi geçiyor üzerinizden ,arzuyla dudağınızı ısırdığınız olmuyor mu hiç ... bir müzik sesiyle söyle bir koltuğunuzda doğrulduğunuz,aniden bir yaz yağmuru gibi boşanıveren sebepsiz sevinçlere inanmıyor musunuz ,bir ağaç gölgesinde bir an durmak,bir akşam üstü denize...
  2. Kolesterol genleri kalp hastalıklarından koruyor

Kolesterol genleri kalp hastalıklarından koruyor

Her üç kişiden birinin kalp hastalıklarına karşı koruyucu genlere sahip olduğu bildiriliyor. İngiliz ve Hollandalı bilim adamlarınca 147 bin kişi üzerinde yapılan araştırmanın, CETP geninin bazı çeşitlerinin iyi kolesterol düzeyinin artırabileceğini ortaya koyduğu kaydedildi. İngiliz yayın kuruluşu BBC’ye göre, Amerikan Kalp derneği dergisinde yayınlanan araştırma, bu çeşit genlere sahip...
  3. Artık göbek diye birşeyiniz kalmayacak

Artık göbek diye birşeyiniz kalmayacak

göbek göbek deldirme videoları Melişler göbek yağlarınız eriyecek, karnınız dümdüz olacak ve göbek falan kalmayacak desem ne dersiniz?Keşkeeeee dediğinizi duyuyorum:DBuyrunuz:) Göbek ertimek de zor ama tekniğini bildikten sonra oldukca zevkli bir süreç. Göbek ertimek için yapmanız gereken sporlar, egzersizler haraketler oldukça basit bir anlatımla sunulmuş. Bu videoları izleyip...
  4. Parfüm Alerjisi Diye Birşey Var mı ?

Parfüm Alerjisi Diye Birşey Var mı ?

parfüm alerjisi alerji çeşitleri Şöyle yanınızdan geçen birinden gelen mis gibi bir parfüm kokusuyla kendinizden geçip, gidip sorsam da aynısından ben de alsam dediğiniz oldu mu hiç melekler ? Eğer siz de bir parfüm tutkunuysanız mutlaka olmuştur. Yalnız şöyle de birşey var ki özellikle hassas ciltli olanlarda parfüm alerjisi baş gösterebiliyor. Uzmanların yaptığı açıklamaya göre durum hayli...
  5. doğumdan sonra karnınız sarkmasın diye birşey yaptınızmı?

doğumdan sonra karnınız sarkmasın diye birşey yaptınızmı?

Doğumum çok yaklaştı ve çok kilo aldım.Acaba doğumdan sonra karnım sarkarmı diye düşünüp moralimi bozuyorum.Acaba böyle birşey olursa çaresi varmı? Siz göbeğiniz sarkmasın diye birşey yaptınızmı ?

Sayfayı Paylaş